Naše služby

V rámci celé sítě poboček REAL SPEKTRUM Vám garantujeme kompletní realitní služby na profesionální úrovni. Základem je poskytnout Vám kvalitní poradenství a najít to správné řešení. Při své práci se vždy řídíme etickým kodexem.

Jaké služby Vám zajistíme?

Neváhejte zavolat na naši bezplatnou linku: 800 800 099

Dokumenty ke stažení


Chceme Vám poskytovat komplexní služby a usnadnit Vám práci s vyhledáváním potřebných formulářů a proto jsme pro Vás připravili ke stažení nejpoužívanější dokumenty související s převodem energií, katastrálním úřadem a daňová přiznání. Dále zde naleznete základní předpisy a směrnice vybraných bytových družstev. Také jsou zde umístěny odkazy na webové stránky státních institucí.

Chceme Vám vyjít maximálně vstříc a proto Vám obstaráme jakýkoliv formulář, o který nás požádáte na e-mail: rs@realspektrum.cz, nebo bezplatné lince 800 800 099Užitečné odkazy:

Katastr nemovitostí
Bezplatné nahlížení do KN

Obchodní rejstřík
Živnostenstký rejstřík
Portál města Brna
Úřady v ČR


Pokud chcete získat vybrané informace týkající se stavebních parcel, staveb nebo jednotek evidovaných v katastru nemovitostí nebo se chcete informovat o stavu řízení založeného na katastrálním pracovišti pro účely zápisu vlastnických a jiných práv klikněte zde.

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099

REAL SPEKTRUM, a.s.
sídlo : Náměstí republiky 8/656, 110 00 Praha 1, Staré Město
provozovna a adresa pro doručování: Lidická 77, 602 00 Brno
IČ: 25 31 47 18 DIČ: CZ 25314718
zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl B, vložka 6807
e-mail: rs@realspektrum.cz