Nemovitost není nutné vždy inzerovat, je nutné vědět komu ji nabídnout

Prodej nájemních domů je specifickým odvětvím do kterého investují různé typy investorů. Je nutné znát jejich konkrétní poptávku a následně jim nabízet nemovitost, kterou opravdu hledají. Společnost REAL SPEKTRUM vytváří od svého založení v roce 1991 rozsáhlou databázi poptávajících klientů a snaží se každý den řešit jejich realitní potřeby.


Mezi naše klienty patří:

Investoři z regionu

Na zdejším realitním trhu úspěšně působíme již od roku 1991 a díky tomu disponujeme kontakty na klienty, kteří hledají investice menšího charakteru až po ty, kteří se zaměřují na největší realitní obchody.

Klienti z celé ČR

REAL SPEKTRUM má působnost a partnerské realitní kanceláře v celé České republice a proto může řešit realitní potřeby klientů ve všech regionech.

Zahraniční investoři

Naši velkou konkurenční výhodou je dlouholetá účast na zahraničních veletrzích, na kterých prezentujeme naše služby jako jediná realitní kancelář v ČR. Zde jsme také navázali kontakty s významnými investičními fondy a investory z celé Evropy.

Developeři a stavební firmy

U některých nemovitostí je důležité zvážit a dobře vyhodnotit jejich další využití a potenciál, což může mít významný vliv na koncovou prodejní cenu. Proto jsme ve stálém kontaktu s developerskými skupinami, které jsou schopny využít jednotlivé nemovitosti nejen z pohledu dlouhodobého výnosu.

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099

REAL SPEKTRUM, a.s.
sídlo : Náměstí republiky 8/656, 110 00 Praha 1, Staré Město
provozovna a adresa pro doručování: Lidická 77, 602 00 Brno
IČ: 25 31 47 18 DIČ: CZ 25314718
zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl B, vložka 6807
e-mail: rs@realspektrum.cz