O nás

Vaše maximální bezpečí, komfort a jistota při obchodu s nemovitostmi je pro nás číslo jedna!

Značku REAL SPEKTRUM jsme založili v Brně již v roce 1991. V průběhu své expanze jsme pokryli sítí svých poboček a obchodních míst celou Českou republiku a podařilo se nám zařadit k největším tuzemským realitním kancelářím.

V rámci celé naší realitní sítě REAL SPEKTRUM stavíme do středu svého zájmu zákazníka, jeho komfort, ochranu, jistotu a bezpečí při obchodování s nemovitostmi. Důraz klademe na špičkovou kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb.

Realitní servis REAL SPEKTRUM, to je komplexní realitní služba zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí (bytů, rodinných domů, rekreačních objektů, rezidenčních pozemků, maloobchodních a kancelářských ploch, průmyslových a skladových areálů, včetně rozvojových urbanistických, průmyslových, či podnikatelských zón). Jeho nedílnou součástí jsou také výběrová řízení, veřejné soutěže a dražby.

Odborně Vám poradíme, pro každou nemovitost zajistíme kompletní marketing a vše zorganizujeme za Vás. Samozřejmostí je pro nás zajištění právního servisu, finančního a daňového poradenství i ošetření vkladu vlastnického práva do listu vlastnictví v katastru nemovitostí. Pravidelně a dlouhodobě prezentujeme vaše nemovitosti na největších mezinárodních evropských realitních a investičních veletrzích.

Posláním naší značky REAL SPEKTRUM je ochrana, kultivace a etika celého realitního trhu ve prospěch zákazníků, všech, kdo se na něm pohybují, i celé společnosti. Proto aktivně působíme v řadě národních i mezinárodních profesních sdružení a asociací.

Za 23 let spolupráce s námi děkujeme.

František Kokna, zakladatel značky REAL SPEKTRUM.

IMG_Kokna_1516 Budova Real Spektrum

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099

REAL SPEKTRUM, a.s.
sídlo : Náměstí republiky 8/656, 110 00 Praha 1, Staré Město
provozovna a adresa pro doručování: Lidická 77, 602 00 Brno
IČ: 25 31 47 18 DIČ: CZ 25314718
zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl B, vložka 6807
e-mail: rs@realspektrum.cz