Služby pro kupující

Nabídneme Vám nemovitosti z celé ČR

Pro Vaše bytové potřeby a investiční záměry máme připraveno nejširší spektrum bytových i nebytových nemovitostí, technicky a majetkoprávně prověřených, nabízených většinou na základě výhradních zprostředkovatelských smluv.

Aktivně vyhledáme vhodnou nemovitost

Pokud si z naší aktuální nabídky nemovitostí nevyberete, s Vašim souhlasem Vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách nemovitostí.

Poradíme Vám při výběru nemovitosti

Naši odborníci Vás provedou nabízenými nemovitostmi, upozorní na všechny jejich klady a zápory, proberou s Vámi všechna pro a proti, posoudí cenové i finanční aspekty a poradí ve všech otázkách, potřebných pro Vaše rozhodnutí.

Připravíme a prověříme dokumentaci k nemovitosti

Samozřejmostí je pro nás příprava a kontrola všech dokumentů k nemovitosti, potřebných pro vaše investiční rozhodnutí i následnou realizaci koupě nemovitosti.

Zajistíme kompletní servis – právní, finanční, obchodní

Naši finanční poradci Vám pomohou se získáním bankovního úvěru, naši právníci a advokáti připraví potřebné smlouvy a naši specialisté zajistí úspěšný vklad vlastnictví Vaší nové nemovitosti do listu vlastnictví v katastru nemovitostí.Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

 Volejte ZDARMA 800 800 099

 Zde najdete svého makléře

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099

REAL SPEKTRUM, a.s.
sídlo : Náměstí republiky 8/656, 110 00 Praha 1, Staré Město
provozovna a adresa pro doručování: Lidická 77, 602 00 Brno
IČ: 25 31 47 18 DIČ: CZ 25314718
zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl B, vložka 6807
e-mail: rs@realspektrum.cz