Široká nabídka prověřených nemovitostí

Hledáte nemovitost vhodnou pro bydlení a rekreaci nebo pro business a investici? U nás si vyberete. V naší široké nabídce naleznete majetkoprávně prověřené nemovitosti k prodeji i k pronájmu, které nabízíme na základě řádně uzavřených zprostředkovatelských smluv s majiteli.


Aktivně vyhledáme vhodnou nemovitost

Pokud si přece jen z naší aktuální nabídky nemovitostí nevyberete, jsme připraveni pro Vás, na základě Vašich individuálních požadavků, vyhledat vhodnou nemovitost a posléze Vám ji nabídnout. U nás hledáme nemovitosti pro naše klienty, ne klienty pro naše nemovitosti.


Poradíme Vám při výběru nemovitosti

Váháte mezi koupí a pronájmem? Potřebujete poradit s financováním? Naši odborníci tu jsou pro Vás. Představí Vám nabízené nemovitosti, upozorní na všechny jejich klady a zápory, proberou s Vámi všechna pro a proti, posoudí cenové i finanční aspekty a poradí ve všech otázkách, potřebných pro Vaše rozhodnutí.


Finanční služby a poradenství na míru

Nezávislý finanční konzultanti, kteří pracují v naší společnosti RS Finconsult, Vám poskytnout kompletní finanční služby spojené nejen s výběrem úvěru a financováním Vašeho bydlení nebo podnikání ale také Vám poradí v oblasti pojištění osob a majetku, příp. s jinými finančními produkty.


Bezpečné smlouvy a převody

Už od roku 1991 poskytujeme profesionální služby s právní jistotou v celém jejich rozsahu. Naši právníci pro Vás vyhotoví potřebné smluvní dokumenty a postarají se o bezpečnou úschovu kupní ceny u předního brněnského advokáta. Zajistí také úspěšný vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí.


Kompletní realitní servis

Naši zkušení makléři Vás budou pravidelně informovat o průběhu realitního obchodu, postarají se o komunikaci s Vaší bankou a jinými úřady, zajistí pro Vás všechny potřebné dokumenty. Vy se nebudeme muset o nic starat.


Daně a administrativa

V rámci poskytovaných služeb vyhotovíme daňové přiznání k dani z nabytí nemovitosti a zajistíme jeho podání na FÚ.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a poradíme!


 Volejte ZDARMA 800 800 099

 Zde najdete svého makléře

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099

REAL SPEKTRUM, a.s.
sídlo : Náměstí republiky 8/656, 110 00 Praha 1, Staré Město
provozovna a adresa pro doručování: Lidická 77, 602 00 Brno
IČ: 25 31 47 18 DIČ: CZ 25314718
zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl B, vložka 6807
e-mail: rs@realspektrum.cz