Pronajímáte kanceláře? Najdeme Vám prověřené nájemníky.

Na brněnský realitní trh se specializujeme od roku 1991. Tisíce zrealizovaných obchodních případů a spokojených klientů jsou tou nejlepší referencí.


Bezplatné konzultace a poradenství

Náš specialista na pronájem kancelářských jednotek je připravený s Vámi bezplatně zkonzultovat všechny důležité náležitosti spojené s úspěšným pronájmem Vašeho nebytového prostoru a vysvětlit Vám celý postup realitního obchodu.


Smluvní pověření

Předem si s Vámi dohodneme jasné podmínky, které jsou pro nabízení Vašich prostor důležité. Náš specialista Vám objasní veškeré detaily uvedené v jednoduché Smlouvě o zprostředkování pronájmu nemovitosti. Tato smlouva nás zavazuje k poskytnutí kompletních realitních služeb.Profesionální prezentace

Osobně Vaše prostory prohlédneme a pořídíme si kvalitní fotodokumentaci, která nám bude sloužit pro profesionální prezentace Vaší kanceláře. Postaráme se o inzerci Vaší kancelářské jednotky v širokém spektru médií od uveřejnění na realitních serverech přes zajištění on-line kampaní až po inzerci v tištěných médiích. Pokud to bude možné, umístíme na Váš prostor informační ceduli nebo plachtu, která klienty upozorní, že je Vaše kancelář připravena k pronájmu.


Právní servis

Veškeré smluvní dokumenty vyhotovují naši zkušení právníci ve spolupráci s renomovanou brněnskou advokátní kanceláří Muzikář a Odehnal.

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099

REAL SPEKTRUM, a.s.
sídlo : Náměstí republiky 8/656, 110 00 Praha 1, Staré Město
provozovna a adresa pro doručování: Lidická 77, 602 00 Brno
IČ: 25 31 47 18 DIČ: CZ 25314718
zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl B, vložka 6807
e-mail: rs@realspektrum.cz