Hledáte kanceláře v Brně? Připravíme Vám nabídku na míru.

Vaše potřeby jsou pro nás na prvním místě a vždy se soustředíme na maximální výkon ve prospěch klienta. Naši specialisté na pronájem kancelářských prostor Vám budou věnovat veškerou péči a postarají se o kvalitní realitní servis.

Vyhledáme prostory podle Vašich představ

Než se pustíme do samotného hledání Vašich nových kanceláří, prohlédneme si Vaše stávající prostory a zjistíme, co Vám na nich nevyhovuje, proč potřebujete své podnikání přemístit a jaké máte požadavky. Díky dlouholetým zkušenostem na brněnském realitním trhu umíme najít rychle a efektivně řešení pro každého klienta.

Nabídka na míru

Máme přehled o aktuální nabídce volných prostor na brněnském trhu a známe i kanceláře, které nejsou veřejně prezentované. Díky tomu jsem schopni pro Vás připravit v krátkém termínu několik variant ze kterých si stačí už jen vybrat tu pravou. Ušetříme Vám tak čas a peníze, které byste na hledání museli vynaložit.

Specifické požadavky

Může se stát, že Vašim požadavkům nebudu odpovídat žádná aktuální nabídka na trhu. I toto umíme řešit. Zadejte si k nám zdarma svoji konkrétní poptávku a my Vám budeme zasílat takové nabídky, které odpovídají Vašim představám. Zůstaneme tak s Vámi ve spojení.

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099

REAL SPEKTRUM, a.s.
sídlo : Náměstí republiky 8/656, 110 00 Praha 1, Staré Město
provozovna a adresa pro doručování: Lidická 77, 602 00 Brno
IČ: 25 31 47 18 DIČ: CZ 25314718
zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl B, vložka 6807
e-mail: rs@realspektrum.cz