Našim cílem je nemovitost prodat a ne jen inzerovat.

Hned během prvních 24 hodin vaši nemovitost představíme více než 3 000 zájemcům.

Máme vlastní databázi solventních a prověřených kupců z řad tuzemských i zahraničních klientů a investorů, kteří neustále poptávají bytové i nebytové prostory.


Vaši nemovitost propagujeme v médiích pro více než 3 miliony čtenářů

Začínáme s prezentací na více než 20 nejnavštěvovanějších realitních serverech mezi které patří např. sreality.cz, realcity.cz, reality-idnes.cz a další. Vaši nemovitost samozřejmě představíme také na našich stránkách realspektrum.cz.

Ačkoliv by to nejspíš stačilo, chceme vám nabídnout ještě více. Proto vydáváme vlastní Business noviny, které se zaměřují na komerční nemovitosti. Distribuujeme je prostřednictvím vkladu do MF Dnes, časopisu Golf a zasíláme je významým klientům, kteří s námi spolupracují.

Máme specializované makléře na jednotlivé oblasti realit

Naši makléři se úzce specializují na konkrétní realitní sortiment, který rozdělujeme na nemovitosti k bydlení a rekreaci (byty, rodinné domy, chaty, chalupy, pozemky) a business a investice (obchodní a kancelářské prostory, průmyslové a skladové nemovitosti, nájemní domy a administrativní objekty). Díky tomu každý makléř přesně ví, jak daný typ nemovitosti prodat.


Postaráme se o vše od obchodu, přes finance až po právo

Chceme, abyste během prodeje své nemovitosti nemuseli vůbec nic řešit. Spolupracujeme proto s vyhlášenou advokátní kanceláří Muzikář&Odehnal a několika bankami. Obchod zajišťujeme od první prohlídky až po předání novému majiteli. Zastoupíme vás na úřadech a postaráme se o daňové náležitosti. Vy nemusíte řešit nic.


S bydlením i podnikáním vám úspěšně pomáháme již od roku 1991. Jako společensky zodpovědná firma prosazujeme kvalitu, bezpečí a etiku obchodů na celém realitním trhu. Tím dokonale chráníme vás, kteří se na něm pohybujete.

Stavte se na jednu z našich poboček, napište nám na rs@realspektrum.cz nebo zavolejte na bezplatnou linku 800 800 099. Krátce nato vaše nemovitost pozná nového majitele.

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099

REAL SPEKTRUM, a.s.
sídlo : Náměstí republiky 8/656, 110 00 Praha 1, Staré Město
provozovna a adresa pro doručování: Lidická 77, 602 00 Brno
IČ: 25 31 47 18 DIČ: CZ 25314718
zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl B, vložka 6807
e-mail: rs@realspektrum.cz