Prodej chaty 50 m2 v Újezdu u Boskovic

Lokalita: Újezd u Boskovic
Cena: 850 000 Kč
včetně provize
Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji dvoupodlažní celoročně obyvatelnou vybavenou chatu v Újezdu u Boskovic s podlahovou plochou cca 50 m2 na pozemku o celkové výměře 376 m2 s možností parkování na pozemku a jezírkem. V chatě je zavedena elektřina, vodovod a kanalizace. Kolem uliční strany pozemku vede plynovod s možností napojení chaty. Vytápění i ohřev teplé vody je na tuhá paliva. Pokud rádi zmizíte z bytu blíž přírodě a nechcete sedět hodiny v autě je Újezd pro Vás dobrou volbou. Z Újezdu dojedete za deset minut do Boskovic, kde je kompletní občanská vybavenost kromě vysokého školství a letiště a na opačnou stranu za pět minut dorazíte do Doubravice nad Svitavou, kudy probíhá železniční koridor Wien - Brno - Praha - Drážďany. Přesto v Újezdu můžete koupit chatu v absolutně klidném místě na okraji obce v blízkosti lesa. Hrabete se rádi v hlíně? Máte možnost pečovat o okrasné i zemědělské rostliny rozmístěné okolo chaty v přiměřené míře tak, aby Vás po víkendu nebolela záda. Nebaví Vás péče o zahradu? Místo rybízu zasejete trávník a vyrazíte na 200 metrů vzdálené koupaliště nebo 300 metrů vzdáleného tenisovo-nohejbalového areálu. Jste sportovní typ, ale nehrajete tenis? Můžete během dvou minut cesty od chaty vyrazit sítí cyklotras, v zimě běžeckých stop i pěších stezek po krásách Drahanské vrchoviny, Moravského krasu a Boskovické brázdy. Chcete mít někdy možnost společenského vyžití? V Boskovicích jsou Vám k dispozici kina, bazény, restaurace, muzea, sportoviště, koncerty, výstavy, hrad, zámek, skleník, westernové městečko, cyklostezky, arboretum a mnoho dalších možností. Anebo můžete jen tak klidně trávit čas v chatě. V přízemí i v patře je jedna velká místnost. V přízemí s kuchyňským koutem je ještě přistavěna koupelna s vanou, samostatné splachovací WC, sklep a nářaďovna. V patře se dá z pokoje vyjít na balkon s nádhernými výhledy. Prodávající si vyhrazuje právo změnit podmínky prodeje.

Dispozice

Exkluzivně nabízíme k prodeji dvoupodlažní celoročně obyvatelnou vybavenou chatu v Újezdu u Boskovic s podlahovou plochou cca 50 m2 na pozemku o celkové výměře 376 m2 s možností parkování na pozemku a jezírkem.

V chatě je zavedena elektřina, vodovod a kanalizace. Kolem uliční strany pozemku vede plynovod s možností napojení chaty. Vytápění i ohřev teplé vody je na tuhá paliva.

Pokud rádi zmizíte z bytu blíž přírodě a nechcete sedět hodiny v autě je Újezd pro Vás dobrou volbou. Z Újezdu dojedete za deset minut do Boskovic, kde je kompletní občanská vybavenost kromě vysokého školství a letiště a na opačnou stranu za pět minut dorazíte do Doubravice nad Svitavou, kudy probíhá železniční koridor Wien - Brno - Praha - Drážďany. Přesto v Újezdu můžete koupit chatu v absolutně klidném místě na okraji obce v blízkosti lesa.

Hrabete se rádi v hlíně?
Máte možnost pečovat o okrasné i zemědělské rostliny rozmístěné okolo chaty v přiměřené míře tak, aby Vás po víkendu nebolela záda.

Nebaví Vás péče o zahradu?
Místo rybízu zasejete trávník a vyrazíte na 200 metrů vzdálené koupaliště nebo 300 metrů vzdáleného tenisovo-nohejbalového areálu.

Jste sportovní typ, ale nehrajete tenis?
Můžete během dvou minut cesty od chaty vyrazit sítí cyklotras, v zimě běžeckých stop i pěších stezek po krásách Drahanské vrchoviny, Moravského krasu a Boskovické brázdy.

Chcete mít někdy možnost společenského vyžití?
V Boskovicích jsou Vám k dispozici kina, bazény, restaurace, muzea, sportoviště, koncerty, výstavy, hrad, zámek, skleník, westernové městečko, cyklostezky, arboretum a mnoho dalších možností.

Anebo můžete jen tak klidně trávit čas v chatě. V přízemí i v patře je jedna velká místnost. V přízemí s kuchyňským koutem je ještě přistavěna koupelna s vanou, samostatné splachovací WC, sklep a nářaďovna. V patře se dá z pokoje vyjít na balkon s nádhernými výhledy.

Prodávající si vyhrazuje právo změnit podmínky prodeje.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSBS/18344/20
 
Typ: Prodej
Stav: Rezervováno
Kategorie: Ostatní
Podkategorie: Chata
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 50 m2
Plocha pozemku: 376 m2
Balkón: Ano
Parkování: Ano
Topení: Lokální tuhá paliva
Elektřina: 230V
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Veřejná kanalizace