Prodej rodinného domu 90 m2 v Olešnici

Lokalita: Olešnice
Cena: informace u makléře
Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům v Olešnici s dispozicí 3+1. Objekt je vhodný k bydlení i k rekreaci. Rodinný dům o podlahové ploše cca 90 m² byl postaven v roce 1971 s betonovými podlahami v suterénu a přízemí. Kromě výměny některých oken je v původním stavu. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva. Stavební provedení odpovídá době vzniku. O dům je průběžně dobře postaráno, nicméně aby nemovitost splňovala požadavky moderního bydlení, vyžaduje dílčí úpravy a investice. U domu je cca 900 m2 zahrady, na jejíž uliční hranici stojí v řadové zástavbě částečně podsklepený druhý rodinný dům z roku cca 1946 určený ke kompletní rekonstrukci. Nemovitost je ve slepé ulici v krásné krajině protkané cyklostezkami i mnoha turistickými trasami obklopená převážně jehličnatými lesy s velkou úrodou hub a dalších lesních plodů a současně dojdete za 5 min pěšky na Olešnické náměstí. Asi sedm minut od domu na kole je vyhledávaná sjezdovka s večerním lyžováním.

Dispozice

Exkluzivně nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům v Olešnici s dispozicí 3+1. Objekt je vhodný k bydlení i k rekreaci.
Rodinný dům o podlahové ploše cca 90 m² byl postaven v roce 1971 s betonovými podlahami v suterénu a přízemí. Kromě výměny některých oken je v původním stavu. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva.

Stavební provedení odpovídá době vzniku. O dům je průběžně dobře postaráno, nicméně aby nemovitost splňovala požadavky moderního bydlení, vyžaduje dílčí úpravy a investice.

U domu je cca 900 m2 zahrady, na jejíž uliční hranici stojí v řadové zástavbě částečně podsklepený druhý rodinný dům z roku cca 1946 určený ke kompletní rekonstrukci.

Nemovitost je ve slepé ulici v krásné krajině protkané cyklostezkami i mnoha turistickými trasami obklopená převážně jehličnatými lesy s velkou úrodou hub a dalších lesních plodů a současně dojdete za 5 min pěšky na Olešnické náměstí. Asi sedm minut od domu na kole je vyhledávaná sjezdovka s večerním lyžováním.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSBS/18051/19
 
Typ: Prodej
Kategorie: Domy
Parametry nemovitosti
Topení: Ústřední tuhá paliva
Odpad: Jímka
Plocha pozemku: 900 m2
Voda: Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Sklep: Ano
Užitná plocha: 90 m2
 
Energetická náročnost: Mimořádně nehospodárná G