Prodej objektu k bydlení i podnikání 7 km od Znojma ve směru na Brno, 5202 m2

Lokalita: Těšetice
Cena: 11 900 000 Kč
včetně provize
Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi nemovitost vhodnou k bydlení, případně i ke kombinaci s podnikáním, nacházející se na okraji obce Těšetice, na silnici ve směru Brno -Znojmo. Výměra pozemku je přes 5000 m², jsou zde tři objekty před kolaudací, které lze přizpůsobit Vašim představám a další místo pro případnou plánovanou výstavbu. Areál se skládá ze tři nemovitosti: centrální dvoupodlažní objekt, který je vhodný svou dispozicí k bydlení, u něj stojí objekt garáží a uprostřed areálu je objekt, který byl plánovaný pro showroom nebo společenskou místnost, jeho využití je víceúčelové. Neváhejte nás kontaktovat, doporučujeme prohlídku.

Dispozice

Celková výměra pozemků 5202 m²
Celková užitná plocha objektů: 589 m²

Dispozice:
Objekt - shworoom 324 m² nadstandardně rozvedená elektroinstalace, možnost využití i pro kancelářské nebo obchodní účely, v levé části jsou zbudovány příčky a rozvody pro kancelářské zázemí nebo bydlení.
Rodfinný dům/administrativní objekt: 224 m², dvoupodlažní objekt.
Objekt garáží: 41 m², objekt vhodný pro parkování dvou osobních aut nebo skladování.

V rámci areálu je dostatek manipulačních a parkovacích ploch, přístup kamionu, areál je oplocený, k dispozici inženýrské sítě (plyn, elektřina, obecní vodovod, studna).

Plánky a podrobnější informace, popř. v zájmu o prohlídku kontaktujte zástupce realitní společnosti REAL SPEKTRUM, a.s..

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/18487/20
 
Typ: Prodej
Kategorie: Domy
Podkategorie: Rodinný
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 589 m2
Plocha pozemku: 5202 m2
Elektřina: 230V, 400V
 
Energetická náročnost: Mimořádně nehospodárná G