Prodej zděné chaty v rekreační oblasti Suchý

Lokalita: Suchý
Cena: 1 690 000 Kč
+ provize RK
Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zděný částečně podsklepený dvoupodlažní dům se zastavěnou plochou cca 112 m2, prosklenou verandou a se zastřešeným zahradním posezením. Budova je zasazena do atraktivní rekreační lokality Suchý v okrese Blansko. Původní stavba je z roku cca 1960, před lety byla provedena přístavba, díky které jsou v současnosti v nemovitosti k dispozici 2 kompletně zařízené apartmány s oddělenými vstupy. Stavba je průběžně udržována a modernizována. Objekt zásobuje pitnou vodou celoročně studna, el. bojlery zajišťují teplou vodu a vytápění elektrokotel kombinovaný s kotlem na tuhá paliva. Nemovitost stojí částečně na vlastním pozemku a z části na pozemku ČR. Okolní pozemek ve vlastnictví obce Suchý umožňuje parkování až 4 vozů. Objekt je možné obývat celoročně. Do současnosti je majiteli využívána k rekreaci. Dům je vhodný pro rodinnou rekreaci i pro trvalé bydlení. Nemovitost je velmi zajímavá i pro investory díky rekreační lokalitě obce Suchý. Dům stojí cca 200 m od rybníka s udržovanými plážemi, sportovištěm a mnoha typy občerstvení. Obec Suchý leží nedaleko nejvyššího bodu Drahanské vrchoviny, je obklopena krásnou přírodou protkanou cyklostezkami, turistickými trasami a v zimě udržovanými lyžařskými stopami. Nedaleko obce se rozkládá Moravský kras se známou propastí Macochou. Dispozice: 2 x kuchyně, 2 x koupelna, 2 x WC, 2 x ložnice, 2 x obývací pokoj, zasklená veranda.

Dispozice

Nabízíme k prodeji zděný částečně podsklepený dvoupodlažní dům se zastavěnou plochou cca 112 m2, prosklenou verandou a se zastřešeným zahradním posezením. Budova je zasazena do atraktivní rekreační lokality Suchý v okrese Blansko. Původní stavba je z roku cca 1960, před lety byla provedena přístavba, díky které jsou v současnosti v nemovitosti k dispozici 2 kompletně zařízené apartmány s oddělenými vstupy. Stavba je průběžně udržována a modernizována. Objekt zásobuje pitnou vodou celoročně studna, el. bojlery zajišťují teplou vodu a vytápění elektrokotel kombinovaný s kotlem na tuhá paliva. Nemovitost stojí částečně na vlastním pozemku a z části na pozemku ČR. Okolní pozemek ve vlastnictví obce Suchý umožňuje parkování až 4 vozů. Objekt je možné obývat celoročně. Do současnosti je majiteli využívána k rekreaci. Dům je vhodný pro rodinnou rekreaci i pro trvalé bydlení.
Nemovitost je velmi zajímavá i pro investory díky rekreační lokalitě obce Suchý. Dům stojí cca 200 m od rybníka s udržovanými plážemi, sportovištěm a mnoha typy občerstvení. Obec Suchý leží nedaleko nejvyššího bodu Drahanské vrchoviny, je obklopena krásnou přírodou protkanou cyklostezkami, turistickými trasami a v zimě udržovanými lyžařskými stopami. Nedaleko obce se rozkládá Moravský kras se známou propastí Macochou.
Dispozice: 2 x kuchyně, 2 x koupelna, 2 x WC, 2 x ložnice, 2 x obývací pokoj, zasklená veranda.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSBS/17627/19
 
Typ: Prodej
Kategorie: Ostatní
Podkategorie: Chata
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 96 m2
Balkón: Ano
Terasa: Ano
Sklep: Ano
Parkování: Ano
Topení: Ústřední tuhá paliva, Ústřední elektrické
Elektřina: 230V, 400V
Voda: Místní zdroj
Odpad: Jímka