Byty v Rezidenci Alfa&Beta jsou prodané

Loni v říjnu byla v Zábrdovicích zahájena výstavba developerského projektu Rezidence Alfa&Beta. Dva samostatné bytové domy postupně vyrůstaly v proluce mezi ulicemi Přadlácká a Vranovská. Dnes je bytový komplex ve fázi hrubé stavby a všech 77 bytů je prodáno.


Průběh výstavby developerského projektu Rezidence Alfa&Beta listopad 2017
Průběh výstavby developerského projektu Rezidence Alfa&Beta Průběh výstavby developerského projektu Rezidence Alfa&Beta Průběh výstavby developerského projektu Rezidence Alfa&Beta


Bytový komplex Rezidence Alfa&Beta vznikl v katastrálním území Zábrdovice, které sousedí přímo s historickým centrem Brna. V jeho těsné blízkosti je umístěna zastávka MHD pro tramvajové linky. Tato městská část nabízí i široké spektrum školních, zdravotnických a volnočasových zařízení. Jedno takové sportovní centrum s širokou nabídkou aktivit od squashe, jógy nebo bowlingu se nachází jen 200 m od bytového komplexu. Velmi frekventovanou a zároveň jednou z nejdůležitějších ulic čtvrtě je ulice Cejl. Nachází se na ní množství obchodů vč. hypermarketu Albert, restaurací a kaváren. Své sídlo zde má i Finanční úřad Brno I. a III. Díky dostupnosti centra města a poměrně nízkým cenám jsou Zábrdovice lokalitou vhodnou pro startovní bydlení či investici.

Developerský projekt Rezidence Alfa&Beta, jehož výstavba byla zahájena v říjnu 2016, je kompletně prodaný. Tvoří ho dva bytové domy se společným zatravněným dvorem, které na sedmi podlažích nabídly celkem 77 bytů s dispozicí 1+kk a 2+kk. Většina bytů byla vybaveny balkonem nebo terasou a bylo možné si k nim dokoupit jedno z 53 parkovacích míst či sklepní kóji.

Výstavba velmi úsporných bytových domů je nyní ve fázi hrubé stavby a její dokončení je plánované na květen 2018. O realizaci stavby developerského projektu Rezidence Alfa&Beta se postarala stavební firma VAŠTAV se sídlem v Brně. Projekt byl realizován v kategorii „B – velmi úsporná“ a standardní vybavení bytů bylo navrženo tak, aby splňovalo současné požadavky na moderní a kvalitní bydlení. Ve společných částech budov jsou pro uživatele k dispozici kočárkárny a samostatné místnosti pro popelnice.

Byty v Rezidenci Alfa&Beta byly skvělou příležitostí k pořízení investiční nemovitosti i startovního bydlení. Velmi si vážíme toho, že si nás developerská společnost BZC invest s.r.o. vybrala jako realitního konzultanta a že jsme se mohli podílet na realizaci prodeje celého projektu.

Přejeme našim klientům, aby jejich investice do moderních bytů, které si pořídili nejen pro vlastní bydlení ale i jako investici za účelem dalšího pronájmu, plnila očekávání.

Potřebujete také pomoci s přípravou a prodejem developerského projektu?
Kontaktujte naše speicialisty, rádi Vám poskytnout bezplatné konzultace a poradenství a navrhnou efektivní způsob prodeje.


Petr Broža

specialista na nábor rodinných domů a developerských projektů

tel.: +420 724 110 161
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: petr.broza@realspektrum.czSouvisejíci články

Ceny bytů v Brně stále rostou, nové byty chybí

Cena bytů v Brně stále rostou Každý kdo v Brně v poslední době prodával nebo kupoval byt, jistě zaznamenal, že ceny bydlení stále rostou. Zastaralý územní plán nevyhovuje současný...

číst dále

Ceny bytů v Brně brzy dosáhnou svého vrcholu

Ceny bytů v Brně se blíží vrcholu. Není kde stavět. Průměrné ceny bytů v Brně stále rostou, za posledních 10 let dokonce až o 25%. Nárůst ovlivňuje především vysoká poptávka ...

číst dále

Připravovaná novela zákona o ČNB

Jaké změny s sebou přinese připravovaná novela zákona o ČNB? Letos prošly hypotéky spoustou změn. Česká národní banka na jaře zpřísnila poskytování hypoték a vydala doporučení, ...

číst dále

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099