Dům na klíč

Bydlení podle vašich představ

O domech na klíč mluvíme v případě rodinných domků, které splňují všechny vaše požadavky a představy na rodinné bydlení. Staví se na základě typového projektu podle katalogu, případně na základě vašich individuálních požadavků.

Vše začíná výběrem vhodného pozemku pro výstavbu domu a přípravou projektové dokumentace. Můžete si vybrat, zda budete mít zájem o dřevostavbu nebo zděný dům. Rozdíl v typu domu není jen v nákladech na výstavbu a následném provozu, ale také v délce samotné výstavby - zatímco realizace dřevostavby běžně trvá 4-5 měsíců, u zděné varianty rodinného domu to bývá 7-8 měsíců.

Vybrat si můžete i hotové domy

Pokud na své vysněné bydlení nechcete čekat dlouho, můžete si vybrat  z nabídky rodinných domů, které jsou ve výstavbě nebo již zkolaudované, ale jejich interiér není zcela dokončený. V takovém případě můžete většinou ovlivnit dispozici a uspořádání vnitřních příček domu a to včetně výběru vybavení koupelny, kuchyně a podlahových krytin.

V každém případě jsme připraveni vám poradit s výběrem vhodného pozemku či domu a pomoci vám s vyřízení hypotečního úvěru.

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099