Bezstarostný pronájem bytu v Brně. Opravdu je to možné?

Investovali jste do bytu, který chcete pronajímat. Nyní sháníte ideálního nájemníka, který Vám bude platit nájemné každý měsíc. Získané peníze si pak budete moci bezstarostně užívat. Přiznejme si, že je to krásná představa. Co když se ale z nájemníka stane neplatič nebo bude chtít z bytu nečekaně odejít a pošle Vám výpověď nájemní smlouvy? V takovém případě zůstanete po nějakou dobu bez příjmu z pronájmu. Víme, jak tomu můžete předejít!

Jak dobře pronajmout byt v Brně a získat garantovaný příjem nájemného?

Asi každý z nás by chtěl pronajímat byt a mít garantovaný měsíční příjem bez ohledu na obsazenost bytu nebo na neplatící nájemníky. V REAL SPEKTRU to pro Vás zařídíme. Budete dostávat nájemné každý měsíc, po sjednanou dobu, ať se děje, co se děje. Navíc se o byt ani nájemníky nebudete muset starat. Veškerou agendu vč. vyúčtování služeb a komunikace s podnájemníky vyřídíme za Vás. Nezaskočí nás ani nečekané situace v podobě výměny žárovky nebo zajištění opravy pračky, a když to bude nutné, tak Vás zastoupíme i na domovních schůzích.

A co když bude byt prázdný, bez nájemníků?

Nájemné dostanete i v měsících, kdy nebude Váš byt obsazený. Záleží nám na spokojenosti klientů, a proto se neustále snažíme zlepšovat úroveň a kvalitu poskytovaných služeb. To nás vedlo k tomu, abychom pro Vás, ve spolupráci s našim obchodním partnerem, připravili novou službu, kdy Vám garantujeme pravidelný příjem z nájmu bez ohledu na obsazenost bytu.

V jakém stavu nám byt předáte, v takovém Vám ho vrátíme

Nemusíte se obávat, že byste po skočení smlouvy dostali zpět vybydlený byt. O pronájem bytů v Brně se staráme již 27 let a máme bohaté zkušenosti s výběrem nájemníků. A i kdyby se přece jen něco s Vaším bytem stalo, uvedeme ho do původního stavu. Za to Vám ručíme.


Udělejte první krok a získejte garantovaný příjem z pronájmu bytu v Brně.

  • Prohlédneme si Váš byt a naceníme výši nájmu.
  • Svůj byt pronajmete a dostáváte pravidelný nájem. O nic víc se nestaráte.
  • Najdeme vhodného zájemce, kterému Váš byt podnajmeme.
  • Zajistíme potřebné smlouvy a dokumenty.
  • Váš byt bude pravidelně kontrolován a budou Vám zasílány fotografie aktuálního stavu.
  • Když bude potřeba v bytě cokoliv opravit, postaráme se o to.
  • Po skončení nájemního vztahu dostanete byt zpět v takovém stavu, ve kterém jste ho předávali.

Teď už víte, jak pronajmout byt v Brně a získat z něj garantovaný pravidelný příjem každý měsíc bez rizika. Staňte se bezstarostným rentiérem a domluvte si s našim specialistou nezávaznou schůzku. 


Monika Lauterbachová
specialista na pronájmy bytů a rodinných domů v Brně

volejte zdarma: +420 800 800 099
email: monika.lauterbachova@realspektrum.cz

Pronajímáte byt nebo dům? Vím, jak najít spolehlivé nájemníky! Nepřicházejte už o měsíční rentu a přenechte veškeré starosti s pronájmem profesionálům. Zajistím pro Vás kompletní realitní služby vč. právního servisu a to zcela ZDARMA.Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099