Jsme stálým generálním partnerem odborných realitních konferencí

Společnost REAL SPEKTRUM, a.s. se stala tradičním generálním partnerem již 10. ročníku odborné mezinárodní konference Očekávaný vývoj realitního trhu a developerských projektů, která proběhla 5.12.2012 v kongresovém centru hotelu Holiday Inn v Brně.

Cílem konference byla vzájemná výměna názorů a zkušeností představitelů nemovitostního trhu, developerů, realitních kanceláří, stavebních firem, dodavatelů, poskytovatelů zdrojů kapitálu, investorů, ekonomů na současný a očekávaný vývoj realitního trhu.


Hlavní tematické okruhy odborné konference :

  • Očekávaný vývoj realitního trhu v ČR a na Slovensku
  • Tendy na trhu s kancelářskými, obchodními a logistickými centry
  • Vývoj trhu rezidenčních nemovitostí
  • Trendy vývoje realitních služeb
  • Nové možnosti financování investic do nemovitostí
  • Problematika průmyslových zón v ČR a na Slovensku
  • Spolupráce developerských společností, dodavatelů a společností podporujících rozvoj nemovitostního trhu.

Na konferenci zaznělo celkem 19 odborných přednášek o současném stavu a očekávaném vývoji cen všech segmentů realitního trhu.

Se svými zkušenostmi a názory na konferenci vystoupily například Ing. Jaroslav Novotný, Prezident asociace realitních kanceláří ČR, JUDr. Lubomír Kardoš, Prezident, Národní asociace realitních kanceláři na Slovensku. S tématem Očekávaný vývoj obchodování s nemovitostmi vystoupil za společnost REAL SPEKTRUM GROUP Ing. Jiří Fajkus. Vývoj bytové výstavby přednesl Ing. Radek Matějka, Ředitel odboru, Český statistický úřad. Trendy na trhu s kancelářskými prostory se věnoval Ing. Ondřej Novotný, Vedoucí oddělení průzkumu trhu, Associate Director, Jones Lang LaSalle.Vývoj na trhu s maloobchodními prostory přednesla Ing. Lenka Vodrážková, Associate Director, Property Management, DTZ .Trendy ve vývoji developmentu průmyslových a logistických center prezentoval RNDr. Karel Stránský, Director | EMEA Corporate Solutions, Colliers International s.r.o.. Očekávaný vývoj ekonomiky a dopad na realitní trh přednesla Ing. Eva Zamrazilová, CSc., Členka bankovní rady České národní banky. Názory a zkušenosti nejvýznamnější developerské společnosti v ČR společnosti CTP Invest přednesl Ing. Radek Zeman, Člen představenstva a finanční ředitel,

Konference proběhla v příjemné atmosféře, účastníci byli velmi spokojeni a došlo k navázání spolupráce a partnerství mezi mnoha účastníky a partnery konference. Velmi kladně byla hodnocena aktuálnost zvolených témat, koncentrace odborníků a vysoká úroveň příspěvků. V průběhu konference probíhali v předsálí konzultace představitelů realitního trhu, investorů, partnerů a společností podporujících rozvoj realitního trhu.

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099