Prodej činžovního domu 1536 m2 - Znojmo

Lokalita: Znojmo
Cena: 9 900 000 Kč
+ provize RK + převzetí hypotečního úvěru
Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej 100% obchodního podílu společnosti vlastnící bytový dům ve Znojmě na hlavní třídě u kruhového objezdu.

Dispozice

Celková užitná plocha nemovitosti: 1536 m2 ; Zastavěná plocha a nádvoří: 576 m2
1.NP – 303,4 m2
2.NP – 362,5 m2
3.NP – 366,5 m2
4.NP – 508 m2 (vč. mezonetu)

Společnost vlastnící nemovitosti má úvěr u rakouské banky WSPK, kdy současná výše úvěru je 20,3 mil Kč s výhodnou úrokovou sazbou a možností úvěr předčasně splatit.
Nemovitost je na LV zapsána jako bytový dům, v současné době slouží jako administrativní budova (právní kancelář, účetní a daňová kancelář, finanční poradci, dotační poradci, překladatel/tlumočník, masáže atd.) Majitel nemovitosti nechal zpracovat studii s vizí vybudování až 28 bytových jednotek – celkem 7 jednotek na podlaží (investiční záměr s vizí rozpordeje), příp. kombinace BJ a kanceláří.

Nemovitost je ve velmi dobrém technickém stavu po celkové rekonstrukci, s výtahem, vytápěna centrálním kotlem, do objektu je zavedena optická datová síť. V blízkosti nemovitosti se nachází dvě parkoviště, která jsou vzdálena cca 5 min chůze do centra. PENB nebyl zpracován, proto uvádíme skupinu G
Bližší informace k nemovitosti (současná ekonomika, půdorysy, studie rozdělení bytových jednotek, atd.) Vám rádi poskytneme v naší realitní kanceláři.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/17530/18
 
Typ: Prodej
Kategorie: Domy
Podkategorie: Činžovní dům
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 1536 m2
Plocha pozemku: 576 m2
 
Energetická náročnost: Mimořádně nehospodárná G