Prodej nebytových prostor v Novém Semilassu 630 m2

Lokalita: Brno
Cena: informace u makléře
Popis nemovitosti

Na základě výhradního zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout prodej nebytových prostor v polyfunkčním objektu Nové Semilasso. Jedná se celkem o 10 obchodních jednotek ve 2.NP. Součástí prodeje je rovněž id. 1/2 podíl na podzemních garážích, který odpovídá počtu 27 parkovacích stání v 1. a 2. PP.

Dispozice

Čistá výměra obchodních jednotek – 630 m²

Obchodní jednotky jsou pronajaty s 3 měsíční výpovědní lhůtou, je zde provozována např.: kavárna, asijská restaurace, thajské masáže, kosmetické centrum, zubní ordinace, obchod s košilemi na míru.

V centrální části podlaží je umístěno společné technické zázemí k jednotlivým provozovnám (kuchyňka, toalety, sklady), rovněž je k dispozici veřejné sociální zázemí (WC), zmíněné prostory vč. chodeb jsou evidovány jako společná část budovy (nepočítají se do výměry obchodních jednotek).

Všechny jednotky jsou pronajaty, jedná se o jedinečnou investici do fungujícího souboru nebytových prostor, které tvoří jednotný celek a vzájemně se doplňují.

Součástí prodeje je rovněž id. 1/2 podíl na podzemních garážích, který odpovídá počtu 27 parkovacích stání, garáže se nachází v 1. a 2 podzemním podlaží. Budova má PENB skupiny C.
Bližší informace vám rádi poskytneme v naší realitní kanceláři.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/17863/19
 
Typ: Prodej
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Obchodní prostory
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 630 m2
Plocha podlahová: 700 m2
Výtah: Ano
 
Energetická náročnost: Vyhovující C