Přenechání zavedeného podniku za odstupné

Lokalita: Brno
Cena: informace u makléře
Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout přenechání zavedeného podniku (kavárny, baru se zaměřením na vodní dýmky a soukromého klubu) za odstupné. Jedná se o přenechání pronájmu fungujícího podniku včetně veškerého vybavení.

Dispozice

V dopoledních hodinách podnik funguje jako kavárna, kde se podávají snídaně, od 12 hod si můžete vybrat z nepřeberného množství vodních dýmek a velice kvalitních tabáků, ve večerních hodinách lze využít bar v suterénu – ideální pro sledování sportovních přenosů, k pořádání různých večírků, diskoték, promítání, soukromých oslav, atp.

Prostory jsou po kompletní a velice povedené rekonstrukci, veškeré vybavení je nové, vyrobené na míru a v té nejlepší kvalitě, vše je patrné hned při vstupu do podniku (skleněné stolky na míru, strop ze speciálních látek, tapety dolaďující interiér s barevným podsvícením) a do toho vše luxusní vodní dýmky zn. Meduse – to musíte zažít.

Výměra prostor: 258m² (1.PP – 164 m², 1.NP – 94 m²)
1.NP – prostory kavárny/čajovny, kapacita 60 míst
1.PP – soukromý klub s 4k projektorem a nejkvalitnější zvukotechnikou, součástí klubu je druhý bar, kapacita 25 míst

Jedná se o fungující koncept, předmětem přenechání je veškeré vybavení podniku, internetové stránky, fungující sociální sítě s fanoušky, účetní systém, skladové zásoby…. Zvýhodněné nájemné do konce roku 2026.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/17118/18
 
Typ: Prodej
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Restaurace
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 258 m2
 
Energetická náročnost: Mimořádně nehospodárná G