Prodej samostatného komerčního areálu v Brně

Lokalita: Brno
Cena: informace u makléře
Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi samostatný výrobní a skladový areál v severní části Brna s výbornou dostupností do centra města i na velký brněnský okruh a následně na dálniční tahy. Areál je tvořen dvěma výrobními halami, dílnou se skladem, sociálních zázemím a dvoupodlažní administrativní budovou. Jednotlivé objekty areálu jsou velmi dobře udržovány a je zde dostatek parkovacích a manipulačních ploch. Venkovní plochy a část administrativního objektu umožňují rozvoj areálu – jak formou dostavby další výrobní/skladové haly ve volné ploše areálu, tak administrativních prostor v dalších podlažích stávající budovy. Stávající objekty jsou dlouhodobě pronajaty se zajímavým ročním výnosem, který lze možnou dostavbou areálu navýšit o více než 50%. Areál nabízí příležitost jak výnosové investice, tak i využítí pro vlastní výrobní činnost firmy v kombinaci s pronájmem zbývajících prostor nájemcům. Místo je ideální pro zájemce, inklinující k severním lokalitám Brna.

Dispozice

Celková výměra pozemku : 5.008 m2
Užitná plocha : 2.374 m2 (dvoupodlažní adm. budova se zázemím cca 542 m2, výrobní a skladové plochy cca 1.832 m2).
Vybavenost : napojení na pult bezp. služby, alarm, výrobní haly vytápěné plynovými zářiči, administrativa a sociální zázemí vytápěné plynovým kotlem, klimatizace, sociální zázemí pro kanceláře i výrobní prostory, parkování a manipulace s materiálem a zbožím – uvnitř areálu.
Inženýrské sítě : plyn, elektřina voda, kanalizace – fixace cen elektřiny a plynu hluboko pod regulovanými cenami. Internet ve vysoké kvalitě a rychlosti, v krátké budoucnosti napojení na optiku.
Bližší informace a prohlídku u zástupce realitní společnosti.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19757/22
 
Typ: Prodej
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Sklady
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 5008 m2
 
Energetická náročnost: E – Nehospodárná