Pronájem kancelářských prostor 110 m2 v administrativním centru Titanium, Brno - Staré Brno

Lokalita: Brno
Cena: informace u makléře
Popis nemovitosti

Pronájem exkluzivních kancelářských prostor o výměře 110 m² v administrativního objektu v samotném centru Brna. Bezproblémové napojení na dálniční tahy Praha, Vídeň, Bratislava, Ostrava. Výjimečnost centra Titanium spočívá především v důsledné orientaci na pohodlí, komfort a celkovou pohodu uživatelů kancelářských prostor. V centru se nachází centrální recepce, kavárna, restaurant, bankovní pobočka, park ve vnitro-bloku objektu. Ve všech podlažích objektu se nachází dvě komunikační jádra s výtahy, schodišti a sociálním zařízením.

Dispozice

Dispozice:
Kancelářské prostory se nacházejí v 6.NP. K dispozici je výměra 110 m² (možno upravit i na 95 m²). Flexibilní možnost uspořádání prostor, celo-prosklená fasáda.

Technická specifikace: zdvojená podlaha, veškeré komunikační kabely rozvedeny k jednotlivým pracovním místům, žaluzie, klimatizace, zátěžové koberce, otvíratelná okna, vysokorychlostní připojení k internetu.

Služby centra a vybavení: centrální reprezentativní recepce, nepřetržitá ostraha objektu včetně kamerového systému, dostatek parkovacích míst, bezbariérová budova, stanice MHD, blízkost centra Brna.
Dále je v centru pobočka banky, bankomat, poštovní podatelna, kavárna, restaurace. Výborná dopravní dostupnost. Zastávka MHD přímo před hlavním vchodem do budovy. Docházková vzdálenost na hlavní nádraží 3 minuty.

Více informací v RK.
Prohlídky možné po dohodě s uvedeným makléřem.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/17777/19
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Kanceláře
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 110 m2
Parkování: Ano
Výtah: Ano
Prémiová nabídka: Ano
Recepce: Ano
Přístup 24/7: Ano
Možné úpravy: Ano
Stravování v budově: Ano
Zabezpečovací systém: Ano
 
Energetická náročnost: Mimořádně nehospodárná G