Pronájem kanceláří 245 m2 - 3.NP , ulice Londýnské náměstí, Brno - Štýřice

Lokalita: Brno
Cena: 76 513 Kč/za měsíc
+ provozní náklady, bez provize RK
Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o výměře 244,84 m² ve 3.NP moderní administrativní budovy A na Londýnském náměstí. Komplex BBP OFFICES tvoří 5 budov (A, B, C, D a E), které poskytují variabilní prostory pro velkoprostorové plochy nebo jednotlivé kanceláře, jež mohou být využívány současně jedním nebo více nájemci. Velkou předností jsou dostatečné parkovací prostory jak pro nájemníky, tak pro návštěvníky a veřejnost.

Dispozice

Standardy kanceláří a centra:
Zdvojené podlahy, klimatizace, jednotný systém řízení budovy, PC rozvody, EPS, vnitřní dispozice dle požadavků nájemce, otevíratelná okna, záložní generátor. Recepce, bezbariérový přístup 24/7, výtahy, ostraha. Možnost stravování v centru - restaurace, kavárna. Parkování v centru - 730 parkovacích stání.

BBP OFFICES se nachází mezi ulicemi Heršpická, Vídeňská a Jihlavská v blízkosti historického centra Brna. Přímo u vstupu do BBP OFFICES jsou frekventované zastávky tramvaje (2,5) i autobusu (60, 61, 82, 501). BBP OFFICES má ideální polohu s výbornou dopravní dostupností jak z centra samotného Brna a jeho okolí, tak z významných měst, jako jsou Praha, Vídeň a Bratislava. Mezinárodní brněnské letiště je dostupné do 5 minut a letiště ve Vídni za hodinu a půl. Současně leží BBP OFFICES na hlavním městském okruhu a tak se do středu města dostanete během 5 minut. I přes blízkost dopravy leží BBP OFFICES v oblasti příjemné zeleně.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/18133/19
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Kanceláře
Parametry nemovitosti
Stravování v budově: Ano
Topení: Ústřední dálkové
Přístup 24/7: Ano
Parkování: Ano
Možné úpravy: Ano
Výtah: Ano
Klimatizace: Ano
Recepce: Ano
Prémiová nabídka: Ano
Voda: Dálkový vodovod
Bezbariérový: Ano
Elektřina: 230V, 400V
Užitná plocha: 245 m2
Zabezpečovací systém: Ano
Garáž: Ano
 
Energetická náročnost: C – Úsporná