Pronájem komerčních prostor kategorie A - Brno Campus Square

Lokalita: Brno
Cena: informace u makléře
Popis nemovitosti

Pronájem kancelářských a obchodních ploch ve standardu nejvyšší kategorie v blízkosti D1 a v dosahu do centra a do areálu BVV. Administrativní komplex nabízí cca 13.200 m² volných ploch a dostatečným počtem parkovacích ploch. Obousměrný sjezd na dálnici D1 (směr Praha, Vídeň, Bratislava) v bezprostředním dosahu, frekventované zastávky MHD s dosažitelností centra města Brna do 15 minut. Objekty umožňují flexibilní vnitřní uspořádání prostor, od velkoplošných kanceláří, jednotlivých kanceláří, či kombinovaných jednotek.

Dispozice

Celková volná plocha 13.200 m²
Standard kancelářských prostor: zátěžový koberec, klimatizace a ventilace s výměnou vzduchu, systém chlazení, zavěšené podhledy se svítidly, zdvojená podlaha, podlahové krabice, prostory koncepce open space s možností dělení prostoru příčkami, protipožární detektory, standardní toalety, recepce budovy.
Doplňkové služby: Recepce s nepřetržitým provozem, bezpečnostní služba po celý den, autobusová zastávka a stanoviště taxi, bankomat, bezpečnostní kamerový systém, protipožární systémy.
Velkou výhodou je ezproblémové parkování - 400 celodenních parkovacích míst zdarma na přilehlém parkovišti, podzemní parkoviště pod budovami, parkovací místa před obchodními jednotkami
Více informací v RK. Prohlídky možné po dohodě s uvedeným makléřem.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/14300/14
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Kanceláře
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 200 m2
Parkování: Ano
Bezbariérový: Ano
Výtah: Ano
Prémiová nabídka: Ano
Recepce: Ano
Přístup 24/7: Ano
Možné úpravy: Ano
Stravování v budově: Ano
Zabezpečovací systém: Ano
Klimatizace: Ano
 
Energetická náročnost: Mimořádně nehospodárná G