Pronájem samostatné administrativní budovy 684 m2, ulice Vídeňská, Brno

Lokalita: Brno
Cena: 135 000 Kč/za měsíc
včetně provize + provozní náklady
Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme pronájem samostatného administrativního objektu o výměře 684 m² v žádané lokalitě Brno - jih na ulici Vídeňská. Plánujete přestěhovat firmu a hledáte reprezentativní viditelné místo, které nabízí vlastní parkování, menší skladové prostory, showroom, recepci a dispozičně připravené kanceláře pro 20 - 45 zaměstnanců? Od 3/2022 tohle všechno můžete pro svoji firmu mít v lokalitě s perfektní dostupností do centra Brna, na D1, na Brněnský okruh, výpadovku na Olomouc, samozřejmostí je MHD (tram. č. 2) pro zaměstnance ve vzdálenosti 250 m. Za zprostředkování neplatíte provizi RK. Za zprostředkování neplatíte provizi RK.

Dispozice

V přízemí budovy očekávejte reprezentativní vstup s recepcí a výkladní skříň společnosti, kterou je zasedací místnost s výměrou cca 60 m². Využití je na Vás, může sloužit jako showroom nebo prezentační místnost.
V zadní části přízemí se nachází garáž se sekčními vraty, která je propojena dostatečně širokými dveřmi se skladovou částí, to vše na celkové ploše přibližně 103 m².
V prostoru mezi skladem a obchodní částí je kompletní sociální zázemí, šatny a tech. místnost. V těchto prostorách se také dostanete do objektu bočním vchodem.
V okolí budovy, která je součástí svého uzavřeného areálu je 10 parkovacích míst, další možnosti parkování jsou pak při příjezdu k zadní části objektu.
Pojďme do 2. a 3. NP, které jsou identické a nabízejí kancelářské zázemí pro 20 - 45 zaměstnanců na celkové ploše 406 m². Využijte stávající dispozici a ušetřete náklady na fit-out. Na každém patře je v rámci stávajícího rozložení 7 kanceláří (dohromady tedy 14 kanceláří) sociální zázemí, sprcha, kuchyňka a místnost pro server/příruční sklad.
Potřebujete prostory ještě rozšířit? Můžeme nabídnout dalších 83 m² kanceláří ve vedlejší budově. (cca 30 m)
Pokud jsem Vás doteď ani fotkami ani popisem nepřesvědčil, prohlídka prostor to udělá za mě.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19090/21
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Kanceláře
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 684 m2
Garáž: Ano
Parkování: Ano
Výtah: Ne
Sklad: Ano
Recepce: Ano
Přístup 24/7: Ano
Zabezpečovací systém: Ano
Klimatizace: Ano
Odpad: Jímka
 
Energetická náročnost: B – Velmi úsporná