Komerční nemovitosti Rosice k pronájmu

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Komerční nemovitosti Rosice k pronájmu

Aktuálně zde nemáme žádnou veřejnou nabídku. Chcete získat nabídky, které veřejně neprezentujeme nebo si u nás zadat poptávku? Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

Zadejte poptávku na nemovitost

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.


Pronájem nebytových prostor v Rosicích

Prohlédněte si nebytové prostory k pronájmu v Rosicích. Nabízíme malé i velké prostory pro sklady, haly, obchodní i výrobní společnosti. Uspokojíme začínají podnikatele i rychle rostoucí firmy. 

Hledáte specifickou nemovitost? Ozvěte se nám, vypracujeme vám nabídku neveřejných nemovitostí v Rosicích – přesně podle vašich požadavků. Vyzkoušejte náš jedinečný servis a nebude chtít jinou realitní kancelář.

Nezaujaly vás komerční nemovitosti v Rosicích? Podívejte se i na další pokality jako Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov, Humpolec, Kuřim, Blučina, Ostrovačice, Popůvky u Brna, Svitavy, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč, Náměšť nad Oslavou, Ivančice, Znojmo, Mikulov, Břeclav, Hodonín, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Přerov, Olomouc, Vyškov, Prostějov, Letovice, Boskovice, Blansko, Tišnov nebo Bystřice nad Perštejnem

 

Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.