Nemovitost není nutné vždy inzerovat, je nutné vědět komu ji nabídnout

Prodej nájemních domů je specifickým odvětvím do kterého investují různé typy klientů. Je nutné znát jejich konkrétní poptávku a následně jim nabídnout nemovitost, kterou opravdu hledají. Společnost REAL SPEKTRUM vytváří od svého založení v roce 1991 rozsáhlou databázi poptávajících klientů a snaží se každý den řešit jejich realitní potřeby.

Našimi klienty jsou:

Investoři z regionu

Na zdejším realitním trhu úspěšně působíme již od roku 1991 a díky tomu disponujeme kontakty na klienty, kteří hledají investice menšího charakteru až po ty, kteří se zaměřují na největší realitní obchody.

Klienti z celé ČR

REAL SPEKTRUM má působnost a partnerské realitní kanceláře v celé České republice a proto může řešit realitní potřeby klientů ve všech regionech.

Zahraniční investoři

Naši velkou konkurenční výhodou je dlouholetá účast na zahraničních veletrzích, na kterých prezentujeme naše služby jako jediná realitní kancelář v ČR. Zde jsme také navázali kontakty s významnými investičními fondy a investory z celé Evropy.

Developeři a stavební firmy

U některých nemovitostí je důležité zvážit a dobře vyhodnotit jejich další využití a potenciál, což může mít významný vliv na koncovou prodejní cenu. Proto jsme ve stálém kontaktu s developerskými skupinami, které jsou schopny využít jednotlivé nemovitosti nejen z pohledu dlouhodobého výnosu.

Advokátní a notářské kanceláře

Velmi často se na nás obracejí významné advokátní a notářské kanceláře, které hledají objekty pro své sídla kanceláří. 


Souvisejíci články

Prodám nájemní dům v Brně, chtějí slyšet investoři

MLADÁ FRONTA DNES ve čtvrtečním vydání dne 9.10.2014 psala o problematice nájemních domů v Brně. Na otázky redaktorky Terezy Paďourové odpovídali naši specialisté na nájemní domy, ...

číst dále

Specialisté na komerční nemovitosti

Specialisté na komerční nemovitosti Realitní společnost REAL SPEKTRUM je zde pro Vás již 27 let a po celou dobu se stará o bezpečný prodej a pronájem Vašich kancelářských a obchodních...

číst dále

CZCproperty.cz – vyhledávač komerčních nemovitostí

CZCproperty.cz – vyhledávač komerčních a industriálních nemovitostí V loňském roce jsme pro Vás spustili projekt czcproperty.cz, který se zaměřuje na prodej a pronájem průmyslový...

číst dále

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099