Nemovitost není nutné vždy inzerovat, je nutné vědět komu ji nabídnout

Prodej nájemních domů je specifickým odvětvím do kterého investují různé typy klientů. Je nutné znát jejich konkrétní poptávku a následně jim nabídnout nemovitost, kterou opravdu hledají. Společnost REAL SPEKTRUM vytváří od svého založení v roce 1991 rozsáhlou databázi poptávajících klientů a snaží se každý den řešit jejich realitní potřeby.

Našimi klienty jsou:

Investoři z regionu

Na zdejším realitním trhu úspěšně působíme již od roku 1991 a díky tomu disponujeme kontakty na klienty, kteří hledají investice menšího charakteru až po ty, kteří se zaměřují na největší realitní obchody.

Klienti z celé ČR

REAL SPEKTRUM má působnost a partnerské realitní kanceláře v celé České republice a proto může řešit realitní potřeby klientů ve všech regionech.

Zahraniční investoři

Naši velkou konkurenční výhodou je dlouholetá účast na zahraničních veletrzích, na kterých prezentujeme naše služby jako jediná realitní kancelář v ČR. Zde jsme také navázali kontakty s významnými investičními fondy a investory z celé Evropy.

Developeři a stavební firmy

U některých nemovitostí je důležité zvážit a dobře vyhodnotit jejich další využití a potenciál, což může mít významný vliv na koncovou prodejní cenu. Proto jsme ve stálém kontaktu s developerskými skupinami, které jsou schopny využít jednotlivé nemovitosti nejen z pohledu dlouhodobého výnosu.

Advokátní a notářské kanceláře

Velmi často se na nás obracejí významné advokátní a notářské kanceláře, které hledají objekty pro své sídla kanceláří. 


Souvisejíci články

Specialisté na komerční nemovitosti

Specialisté na komerční nemovitosti Realitní společnost REAL SPEKTRUM je zde pro Vás již 27 let a po celou dobu se stará o bezpečný prodej a pronájem Vašich kancelářských a obchodních...

číst dále

Prodám nájemní dům v Brně, chtějí slyšet investoři

MLADÁ FRONTA DNES ve čtvrtečním vydání dne 9.10.2014 psala o problematice nájemních domů v Brně. Na otázky redaktorky Terezy Paďourové odpovídali naši specialisté na nájemní domy, ...

číst dále

CZCproperty.cz – vyhledávač komerčních nemovitostí

CZCproperty.cz – vyhledávač komerčních a industriálních nemovitostí Spustili jsme pro Vás projekt czcproperty.cz, který se zaměřuje na prodej a pronájem průmyslových nemovitostí a ...

číst dále

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099