Nemovitost

Jak ji definujeme?

Nemovitosti neboli nemovité věci jsou § 498 zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku pozemky a podzemní stavby se samostatným účelovým určením, jakož i věcná práva k nim, a práva, která za nemovité věci prohlásí zákon.

Pokud zákon stanoví, že určitá věc není součástí pozemku a nemůžete ji přenést z místa na místo bez porušení její podstaty, je i tato věc nemovitá.

Jak nemovitosti dělíme?

V naší realitní společnosti dělíme jednotlivé druhy nemovitostí podle jejich účelu na:

  • Nemovitosti k bydlení a rekreaci (rodinné domy, byty, chaty, chalupy a pozemky pro bydlení)
  • Nemovitosti pro business a investice (kancelářské a obchodní jednotky, sklady, výrobní prostory, nájemní domy, administrativní a polyfunkční objekty, penziony, hotely a restaurace)

V rámci tohoto systému máme dvě oddělení (trh s nemovitostmi k bydlení a trh s komerčními nemovitostmi), takže se naši makléři mohou úžeji specializovat na jednu z oblastí a nabídnout klientům vyšší odbornost.

Abychom zachovali vysokou kvalitu našich služeb, každý makléř se věnuje jen náboru či prodeji určitého druhu nemovitostí. Z dlouholeté praxe víme, že tento způsob a přístup k obchodování s nemovitostmi je maximálně efektivní a našim klientům poskytuje ten nejvyšší komfort a bezpečný průběh celé realitní transakce. 

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099