O nás

Vaše maximální bezpečí, komfort a jistota při obchodu s nemovitostmi je pro nás číslo jedna!

Značku REAL SPEKTRUM jsme založili v Brně již v roce 1991. V průběhu své expanze jsme pokryli sítí svých poboček a obchodních míst celou Českou republiku a podařilo se nám zařadit k největším tuzemským realitním kancelářím.

V rámci celé naší realitní sítě REAL SPEKTRUM stavíme do středu svého zájmu zákazníka, jeho komfort, ochranu, jistotu a bezpečí při obchodování s nemovitostmi. Důraz klademe na špičkovou kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb.

Realitní servis REAL SPEKTRUM, to je komplexní realitní služba zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí (bytů, rodinných domů, rekreačních objektů, rezidenčních pozemků, maloobchodních a kancelářských ploch, průmyslových a skladových areálů, včetně rozvojových urbanistických, průmyslových, či podnikatelských zón). Jeho nedílnou součástí jsou také výběrová řízení, veřejné soutěže a dražby.

Odborně Vám poradíme, pro každou nemovitost zajistíme kompletní prezentaci a vše zorganizujeme za Vás. Samozřejmostí je pro nás zajištění právního servisu, finančního a daňového poradenství i ošetření vkladu vlastnického práva do listu vlastnictví v katastru nemovitostí. Pravidelně a dlouhodobě prezentujeme vaše nemovitosti na největších mezinárodních evropských realitních a investičních veletrzích.

Posláním naší značky REAL SPEKTRUM je ochrana, kultivace a etika celého realitního trhu ve prospěch zákazníků, všech, kdo se na něm pohybují, i celé společnosti. Proto aktivně působíme v řadě národních i mezinárodních profesních sdružení a asociací.

Za 26 let spolupráce s námi děkujeme.

František Kokna, zakladatel značky REAL SPEKTRUM.

IMG_Kokna_1516 Budova Real Spektrum


Souvisejíci články

Podnikatelský park SmartZone Kuřim

Pronájem komerčních ploch v podnikatelském parku SmartZone Kuřim V exkluzivní podnikatelské zóně v Kuřimi, v bezprostřední blízkosti hlavního tahu ve směru Brno – Svitavy vybuduje n...

číst dále

Prodejte výhodně svůj byt nebo dům

Vysvětlíme Vám kompletní postup prodeje nemovitostí od stanovení tržní ceny a vyhledání vhodného zájemce, přes vyhotovení smluv až po vypracování daňového přiznání vč. jeho ...

číst dále

Specialisté na komerční nemovitosti

Specialisté na komerční nemovitosti Realitní společnost REAL SPEKTRUM je zde pro Vás již 27 let a po celou dobu se stará o bezpečný prodej a pronájem Vašich kancelářských a obchodních...

číst dále

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099