Prodejte svůj byt nebo dům teď a za nejvyšší možnou cenu!


Levné hypotéky a zvýšený zájem o vlastní bydlení tlačí ceny bytů i domů nahoru. Většina z nich se dnes prodá velmi rychle a některé i o desítky procent dráž, než třeba před rokem. Najdeme kupce i pro Vaši nemovitost a postaráme se o její rychlý a bezpečný prodej. Nabídněte nám ji k prodeji a utržíte z prodeje nejvyšší možnou cenu.Nastavíme správnou prodejní cenu

Na brněnském realitním trhu působíme 25 let. Dokonale ho známe, máme kompletní přehled o místní aktuální nabídce a poptávce a také bohaté zkušenosti s tržním posuzováním cen. Díky tomu můžeme stanovit správnou cenu Vaší nemovitosti.

Postaráme se o perfektní prezentaci
Vaši nemovitost profesionálně vyfotíme, s grafikem doladíme drobné stíny a retuše a připravíme detailní popis, který kupující osloví.

Oslovíme zájemce z vlastní databáze
Vybudovali jsme si vlastní obsáhlou, cílenou a dlouhodobě udržovanou databázi poptávajících klientů. Není žádnou výjimkou, že Vaši nemovitost prodáme ještě před spuštěním inzerce.

Postaráme se o širokou inzerci
Váš byt i dům budeme prezentovat na více než 20 realitních serverech, na vlastních webových stránkách a v tištěné inzerci. Rádi na Vaši nemovitost umístíme reklamní plachtu a připravíme i širší marketingovou podporu v podobě on-line kampaní. Oslovíme tak tisíce zájemců.

Budeme neustále v kontaktu
Naši zkušení makléři Vás budou pravidelně informovat o průběhu prodeje, postarají se o prohlídky nemovitosti, zájemcům předají kompletní informace a potřebné dokumenty. Vy se nebudeme muset o nic starat.

Smlouvy a převody
Majitelům nemovitostí k bydlení poskytujeme profesionální služby s právní jistotou v celém jejich rozsahu a zcela zdarma. Naši právníci pro Vás vyhotoví potřebné smluvní dokumenty a zdarma zajistí bezpečnou úschovu kupní ceny u předního brněnského advokáta.

Daně a administrativa
V rámci poskytovaných služeb vyhotovíme daňové přiznání k dani z nabytí nemovitosti a zajistíme jeho podání na FÚ. Navíc od nás zdarma získáte Průkaz energetické náročnosti budovy.Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099

REAL SPEKTRUM, a.s.
sídlo : Náměstí republiky 8/656, 110 00 Praha 1, Staré Město
provozovna a adresa pro doručování: Lidická 77, 602 00 Brno
IČ: 25 31 47 18 DIČ: CZ 25314718
zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl B, vložka 6807
e-mail: rs@realspektrum.cz