Lukáš Wagner
specialista na pronájem bytů a RD
tel.: +420 724 601 319
email: lukas.wagner@realspektrum.cz

Lukáš se specializuje na pronájem bytů a rodinných domů v Brně a okolí. Je velmi zkušený makléř, který ve společnosti REAL SPEKTRUM, a.s. pracuje od července 2012. Jeho skvělá znalost místního trhu s nemovitostmi k bydlení a dokonalý přehled o aktuálních cenách pronájmů z něho dělají profesionála ve svém oboru. Oceníte u něj především ochotu, přátelský přístup a trpělivost. Neváhejte se na něj s důvěrou obrátit i Vy.

 


Vlastním nemovitost k bydlení a chci ji pronajmout

Chcete pronajmout svůj byt nebo dům ale nevíte si s tím rady? Nepřicházejte už o měsíční rentu! Lukáš Vám najde spolehlivé nájemníky a zajistí pro Vás kompletní realitní služby vč. právního servisu. Postará se o bezpečný pronájem Vašeho bytu i rodinného domu a to od nafocení Vaší nemovitosti přes prohlídky se zájemci až po přípravu a uzavření nájemních smluv. Vyřeší za Vás také veškeré administrativní úkony a předání nemovitosti. Vy se nemusíte o nic starat a navíc jsou všechny služby pro Vás ZDARMA.
Hledám nové bydlení k pronájmu

Lukáš Vám pomůže najít ten pravý pronájem pro Vás a Vaše blízké. Vyslechne si Vaše požadavky, které na nové bydlení máte, a podle nich vybere byty a rodinné domy splňující Vaše představy. Následně domluví termíny prohlídek a nemovitosti Vám detailně představí. Vy si pak jen vyberete ten nejlepší byt nebo dům pro Váš nový domov.

Nabídka bytů 1+kk – 2+kk k pronájmu v Brně

Nabídka bytů 2+1 – 3+1 k pronájmu v Brně

Nabídka bytů 4+kk a větší k pronájmu v Brně


Souvisejíci články

Ekonomický zápisník - ceny bytů v Brně

Ekonomický zápisník - ceny bytů v BrněV dalším díle Ekonomického zápisníku, který se na rádiu Petrov odvysílal ve středu 12.10., jsme se věnovali nárůstu cen bytů k prodeji i k pron...

číst dále

Ceny bytů v Brně brzy dosáhnou svého vrcholu

Ceny bytů v Brně se blíží vrcholu. Není kde stavět. Průměrné ceny bytů v Brně stále rostou, za posledních 10 let dokonce až o 25%. Nárůst ovlivňuje především vysoká poptávka ...

číst dále

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099