Budeme velmi rádi, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní společnosti.


Dobrý den, paní Goliášová,

chtěla jsem Vám sdělit, že všechny formality jsou již vyřízené , ale hlavně jsem Vám chtěla poděkovat za perfektní a příjemnou spolupráci. A popřát nejen hezké jaro (konečně...), ale také mnoho realitních úspěchů a radost a pohodu v osobním životě.
Hezký den
... S přicházejícím jarem mi asi chatička v Lelekovicích bude chybět... Ale jsem přesvědčena, že je v dobrých rukách...

Libuše Burkertová


Zdravím,
dávám velmi pozitivní zpětnou vazbu. Dnes jsem hovořil se synem. Byl mimořádně dobře naladěn z hladého průběhu obchodu a velmi profesionálního přístupu pana Lukáše Wagnera. Říkal, že takto si představuje profesionální přístup.
Jsem rád, že se dohodli a obchod dopadl.
I já se připojuji k poděkování.

Michal Sedlák


Dobrý den, paní Goliášová,

aspoň touto formou bych Vám chtěla moc poděkovat za vynikající spolupráci. Za dobu hledání vhodné nemovitosti a prohlídku minimálně 30 nemovitostí jsem se nesetkala s takovým lidským a současně profesionálním přístupem jako u Vás. Byla jste mi moc nápomocná, ochotná, praktická a já Vám velmi děkuji za Vaši pomoc.
Posílám jen ty nejlepší reference a doporučení i pro Vašeho nadřízeného:)


Simona Lamařová

Dobrý den, pane Daňku,
děkuji za profesionální přístup. Od začátku jsem byl já i kolegové spokojení s Vaší prací a prací Real Spektra. Mohu srovnávat s jinými realitními společnostmi (nějakou dobu jsme hledali a s pár se setkali….). Veškerá jednání a schůzky proběhly z mého pohledu profesionálně a to co já si představuji pod prací „realitní společnosti“ bylo z mého pohledu naplněno.
Ještě jednou děkuji a pokud budu v budoucnu potřebovat služby realitní společnosti, určitě se na Vás obrátím.

Děkuji a jsem s pozdravem
Tomáš Uherek 
AV MEDIA, a.s.

Dobrý den,
hledám teď s přítelkyní byt k pronájmu v Brně a byl jsem s panem Wagnerem z Vaší RK na prohlídce. Chtěl bych říci, že po zkušenosti s jinými RK a makléři musím pana Wagnera pochválit, bylo super s ním být na prohlídce! Normálně bych Vám toto nepsal, ale opravdu mě jeho přístup moc potěšil a zpříjemnil den. Byl příjemný, pozitivní, slušný, oslovoval jménem….tak, jak si to u makléře představuji. Řekl vše důležité o nemovitosti, ale zároveň mi dal dostatečně prostoru a klid, abych si byt prohlédl. Byl to opravdu velký rozdíl oproti jiným RK, kde bylo vše zmíněné úplně naopak! Mám dobrý pocit, když mám zaplatit provizi. U jiných RK skřípu zuby a provizi beru jako nutné zlo, které ale neodpovídá poskytnutým službám a přístupu.

Mějte se
Ing. Vojtěch Stehno

Dobrý den, pane Wagnere,
chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování pronájmu bytu (na ulici Húskova). Oceňuji hlavně Váš pozitivní přístup, výbornou komunikaci a zároveň ochotu, pečlivost a rychlost při řešení problémů. Určitě Vás v budoucnu někomu doporučím popřípadě se na Vás s důvěrou opět obrátím.

S pozdravem
Dvořák Michal


Vážený pane magistře,
dovolte, abych Vám za společnost KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s. poděkovala za příkladnou spolupráci při realizaci výběrového řízení na prodej nemovitostí v areálu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s. Vážím si Vaší vstřícnosti, profesionality a rychlosti, s jakou Vaše společnost výběrové řízení zrealizovala.

S pozdravem
JUDr. Hana Halasová

Hezký den,
dovolte mi Vám tímto poděkovat za Vaši profesionální práci a pomoc při hledání vhodných prostor k pronájmu a jeho zprostředkování pro naši novou provozovnu v Brně. Zvláště si vážíme Vašeho přístupu a zájmu o nás jako zákazníky, dále oceňujeme právní servis vaší kanceláře.
V budoucnu se na Vás a Real spektrum rádi obrátíme a doporučíme Vaše služby.

Děkuji s pozdravem M. Bukovský
BUKOVSKÝ cukrářství s.r.o.


Přes Vaši realitní kancelář jsme realizovali prodej nemovitosti. Díky přístupu pana Ing. Vladimíra Hnáta proběhl prodej k naší naprosté spokojenosti.
Děkuji
Vratislav Krejčí

Děkujeme p. Ryšavému za serioznost a profesionalitu pro celou dobu od podpisu zprostředkovatelské smlouvy až po prodej nemovitosti.

Zdraví
L.Hirtová


Dobrý den paní Goliášová,
moc děkujeme za Váš přístup. Totálně jste změnila můj pohled na realitní kanceláře obecně. Až půjdete k vedení s žádostí o zvýšení platu, tak se Vám pod to rád podepíši. :-)

Zdraví O. Prax

Dobrý den, pane Wagnere,
chtěla jsem Vám poděkovat. Bylo příjemné s Vámi spolupracovat. Jste moc příjemný a ochotný mladý muž. Člověk to ocení, když je v duchodovém věku. Škoda, že u nás je tak málo mladých lidí, kteří vědí co je slušnost. Moc děkuji. Mějte se hezky.

Hezký den přeje Kubaníková


Byla jsem spokojena ve všech ohledech a jinou RK bych už nevolila. Považuji v záplavě RK REAL SPEKTRUM za číslo 1 na trhu realit. Navíc vysoce hodntím interiéry, pohotovou recepci a snahu postarat se o kienta ve všech směrech k jeho spokojenosti.


MUDr. BaboukováDobrý den,
vše proběhlo hladce, pro mě osobně kladná zkušenost, což je dnes vzácností. Pokusím se s Vaší pomocí prodat i další nemovitosti.
Oceňuji především vstřícnost a snahu vyhovět klientovi podle jeho možností a požadavků. Za to musím pracovníkům na Lidické v Brně poděkovat.

Dr. Lněnička Jaroslav


Vážený pane Jurzo,
děkujeme Vám ještě jednou za Vaše velmi dobré, iniciativní a příkladné jednání v uvedené věci, pro které si Vás velmi vážíme.

Zdraví Advokátní kancelář Čermák a partneři


Dobrý den,chci poděkovat Vaší realitní kanceláři - jmenovitě paní Šimonkové za dobře odvedeou práci při prodejimého bytu. Vždy měla včas připravené potřebné podklady, vše se podařilo dohodnout díky vstřícnému přístupu realitní kanceláře.

Děkuji Schubertová


Dobrý den,práce realitní makléřky byla velice profesionální a byla jsem velice spokojena. V rámci potřeby budu opět ráda s paní Šimonkovou spolupracovat.

Děkuji Klímová


Dobrý den, paní Goliášová, moc Vás zdravím z Hlinska. Včera mi přišly na účet peníze, jsem ráda, že je všechno vpořádku.
Mějte se moc pěkně a děkuji za Vaše služby.

S pozdravem Renáta Malyszová - Holcová


Vážení,
Vašich služeb jsem využila víckrát a musím konstatovat, že jsem byla velice spokojena. Ocenuji profesionalitu a příjemné jednání Vašich pracovníků. Především vyzdvihuji práci p. Šiimonkové, která je opravdu perfektní.


Děkuji Jakšová Jarmila


Vážení,nemám žádné připomínky ke zlepšení služeb, naopak bych chtěl poděkovat za velmi rychlé a profesionální řešení a velmi příjemný osobní přístup v průběhu celé transakce. Velmi si cením, že mi vaši zaměstnanci vyšli vstříc i co se týká časového prostoru mimo jejich pracovní dobu. Vždy se dalo dohodnout na schůzce, aby mi to vyhovovalo a příliš nenarušilo moje pracovní povinnosti v zaměstnání. Jsem z daleka a tak moje možnosti byli časově značně omezené.


S pozdravem Lubomír Rychlík - bývalý majitel bytu


Dobrý den,
chtěl bych touto cestou poděkovat Vašemu realitnímu makléři Mgr. Filipu Celnarovi za jeho vstřícný operativní přístup a profesionální znalosti při komplikovaném několikaměsíčním prodeji nemovitosti
v Lipovci (odkup pozemku od obce, nový geometrický plán, jednání se stavebním a katastrálním úřadem v Blansku, pomoc při vyřizování úvěru novým majitelům apod.). Bez jeho pomoci a praktických zkušeností by realizace prodeje tohoto staršího rodinného domu nebyla ještě dlouho uskutečněna. Dnes už tam naštěstí mají trvalý pobyt noví majitelé.
REAL SPEKTRUM byla již třetí realitní kancelář, na kterou jsem se v souvislosti s prodejem nemovitosti během uplynulých tří let postupně obrátil a naštěstí to byla konečně správná volba.
Třebaže prodejní cena nemovitosti byla nakonec vlivem celkové situace na trhu s realitami nižší, jsem rád, že se nám společnými silami s panem Celnarem podařilo nakonec i této ceny dosáhnout, protože každým měsícem ohodnocení takovéto starší nemovitosti rapidně klesá.


Děkuji. Ing. Radomil Bejček – bývalý majitel


Dobrý den,Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za odvedenou práci a profesionální přístup, který se v dnešní době objevuje jen velmi zřídka. Velmi oceňuji, jakým způsobem jste zasílala podklady, které byly vždy řádně připraveny. Zároveň Vám chci popřát krásné a klidné prožití vánočních svátků a mnoho osobních a pracovních úspěchů v novém roce.


S pozdravem Vladimír Bartoš

Vážená paní Šimonková,
děkuji za Vaši pomoc a podporu při vyřizování koupě mého bytu na Tučkové 8. Moc si toho vážím. Přeji Vám ať se Vám splní všechna Vaše přání.

S pozdravem Simona Musílková


Vážení,v současné době mám rozjednanou koupi bytu s Vaší realitní makléřkou a zaměstnankyní paní Petrou Goliášovou. Bohužel z mé strany je problém a špatná zkušenost s lokalitou Zábrdovic,kde jsem se zajímala o velmi pěkný byt,který nabízí Vaše realitka (jedná se o Mozartku). Důvodem toho proč Vám píši není ovšem výše uvedená informace,ale vyjádření poklony nad Vaší zaměstnankyní Petrou Goliášovou. V této mimořádně ochotné paní máte jako zaměstnance naprostého profesionála,který bezchybně a ochotně zodpoví nesčetné dotazy kupujícího a je ochotna pracovat v plném nasazení i nad rámec jejích povinností. Byli jsme s mužem ohromeni špičkovým jednáním a opravdu velmi milým osobním přístupem. Takových lidí je dnes již málo,a pro dobrou firmu je doslova požehnáním. Děkuji Vám za tento profesionální přístup a věřím,že se nám koupi při nějaké vhodné nabídce nakonec povede.


S pozdravem Alice D. a Leoš F.


Dobrý den paní Šimonková,
Chci Vám moc a moc poděkovat za Vaše jednání, služby a pomoc při řešení kopě bytu.
Děkuji a přeji spoustu spokojených klientů a hlavně krásné léto, plné sluníčka a pokud možno odpočinku :o)
Děkuji a budu ráda, pokud bude potřeba a budu se moci ozvat, v případě dotazu, týkajícího se koupě bytu.
Pěkný den :o)))

S pozdravem Veronika Malá


Dear RS
Just to inform you that the payment for the house arrived today ! hurray hurray ! Once again thank you very much for the very good job you did, everything went very smooth ! It was a pleasure doing business with you and if we still have property for sale we will not hesitate to contact you again. Also many thanks and best regards to you from my wife.

Yours sincerely, Carel M.


Dobrý den paní Goliášová,
Chci Vám za všechno moc poděkovat a pokud budu v budoucnu něco prodávat nebo kupovat, tak se s důvěrou obrátím na Vás. Mějte se zatím fajn a ať se Vám ve všem daří.

S pozdravem Dana P.


Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat panu Radkovi Hilšerovi za zprostředkování a pomoc při koupi bytu 1+kk v Líšni. Jeho profesionální jednání a naprostá spolehlivost při všech jednáních po celou dobu realizace byla skvělou vizitkou pro vaši realitní kancelář.

Děkuji a s pozdravem Ludmila Hadrová


Dobry den, pan Celnar,stretli sme sa zhruba pred mesiacom pri prilezitosti prehliadky RD v Rebesoviciach.Odvtedy som sa stretla s mnohymi dalsimi maklermi ohladom inych domov, bytov, na predaj aj prenajom, a pochopila som, co je dobre odvedena prehliadka. Touto cestou by som Vam chcela spätne vyjadrit svoju velku spokojnost s Vasou pracou, osobnym pristupom a skvelou informovanostou o nehnutelnosti (v mnohych pripadoch nevedeli makleri o ponukanej nehnutelnosti takmer nic, napr. ani len orientaciu svetovych stran, ci v pripade prenajmu bytu, ze sa prenajima nezariadeny, vzdy radsej nechali hovorit majitela ci sucasneho najomcu, lebo sami nevedeli potrebne info).

Prajem Vam v praci vela uspechov a spokojnych klientov.
S pozdravom a prianim pekneho dna
Ž
ofia Kuníková


Vážení,
již 20 let, co jsme s manželem spolu, jsme si přáli mít domek a to jsme si nedovolili na nový ani pomyslet. Prostě starší k opravě. Kdykoliv jsme navázali spolupráci, jestli to mohu takto nazývat, s nějakou RK, začalo nás naše rozhodnutí mrzet, že jsme se vůbec 'do toho 'pustili. Takže mezi tím vždy měsíce, léta pauza. Naposledy s nejmenovanou RK ze středu města, je to asi 2 roky.Tam to proběhlo asi takto: Ústně ihned při optání - nic nemožné, samozřejmě, výměna za domek do 20 km......není problém, jen podepíšeme smlouvu (téměř ihned, jen doplněná jména na předchystaných smlouvách)...a tím to pro nás začalo. Na nás psych.nátlak, domky 40-50 km od Brna, nereálná situace, musíte ubrat ze svých nároků...Nakonec jsme 6 měsíců žili ve strachu než smlouvu budeme moci vypovědět, abychom nepřišli o byt, na který kupci byli samozřejmě hned, a zároveň neměli kde bydlet, protože domek nebyl.
A teď proč vám to píši - U VÁS : RD v Měníně nás upoutal koncem srpna ve vašem inzertním časopise. Spojili jsme se s vámi, beze smluv okamžitě nafoceno- chata i byt, seznámili jste nás s reálnou cenou, abychom co nejdříve prodali a zároveň nepřišli o domek. Pan Hilšer domluvil 'snad' i nemožné s investorem (neměli jsme zálohu hotově, jen nemovitosti) a po tomto všem jsme teprve podepisovali smlouvu, kde nám nebylo nic nejasné a nebylo se podle nás čeho bát, i když jsme po našich předchozích zkušenostech k RK byli dosti nedůvěřiví. Vaši makléři si u nás získali naprostou důvěru, přitom nám nic neslibovali, jen se snažili nám pomoct. Měli jste úplně odlišný způsob s jakým jsme se v RK setkávali. Takže díky VAŠÍ RK, jmenovitě pan Hilšer, paní Šimonková, pan Broža, pan Urbánek, ale určitě i další, s kterými jsme se osobně nesetkali, se nám
splnil náš sen, mít domeček. Bydlíme tu dva měsíce a jsme moc spokojeni. Vaši RK doporučujeme od začátku i s uvedenými rozdíly, které jsme vám popsali, abychom vám tímto vyjádřili naši spokojenost.
Mockrát vám děkujeme a přejeme vám hodně dalších spokojených klientů.

Hlouchovi

Dobrý den,děkuji za naprosto profesionální přístup vaší firmy a Vás během celého obchodu. Byl jsem velmi spokojen a jsem rád, že jsem si Real Spektrum vybral.

Zdraví...
Jonáš Milan


Vazeny pane Celnare, dekujeme za potvrzeni. Byli jsme velmi spokojeni s urovni poskytnutych sluzeb a s Vasim pristupem.

Dekuji, Zita Sekerova a Dave Heath

 


Souvisejíci články

Volné kanceláře k pronájmu v Brně ubývají. Nájemné dle očekávání roste.

Neobsazenost kanceláří v Brně klesla pod 10 % Již několik let se v Brně poptávka po kancelářských prostorách stabilně pohybuje mezi 50 – 60 000 m2 ročně. Letos tomu není jinak. V...

číst dále

Ceny bytů v Brně stále rostou, nové byty chybí

Cena bytů v Brně stále rostou Každý kdo v Brně v poslední době prodával nebo kupoval byt, jistě zaznamenal, že ceny bydlení stále rostou. Zastaralý územní plán nevyhovuje současný...

číst dále

Výstavba podnikatelského parku SmartZone je v plném proudu

Z brownfieldu v Kuřimi roste moderní podnikatelský parkVýstavba podnikatelského parku SmartZone v průmyslové zóně Kuřimi je v plném proudu. Loni v červnu byla slavnostním poklepem zá...

číst dále

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099