Najdeme bydlení podle Vašich představ

U nás naleznete stovky prověřených nemovitostí na jednom místě. Stále pro Vás rozšiřujeme nabídku bytů a rodinných domů na prodej v Brně a nejbližším okolí a Vy si tak můžete vybrat ze startovních bytů až po rodinné bydlení. Naši specialisté na prodej bytů a rodinných domů jsou připraveni pro Vás vyhledat bydlení podle Vašich představ. O novém bytě a rodinném domě už nemusíte jen snít.

Novinky do e-mailu

Chcete mít přehled o aktuálních nemovitostech na trhu? Zaregistrujte se k odběru novinek do Vašeho e-mailu. Každý den bude zaslán výpis s novými byty, rodinnými domy i ostatními nemovitostmi dle Vašeho výběru. Nemusíte tak už nic hledat, zašleme Vám nové nemovitosti přímo do Vašeho e-mailu.

Zadání konkrétní poptávky

Hledáte byt nebo rodinný dům ke koupi? Zadejte si zdarma poptávku do naší databáze a my Vám budeme posílat takové nabídky, které odpovídají Vašim představám o novém bydlení. Poptávku nám můžete poslat prostřednictvím formuláře, telefonicky na zelené lince 800 800 099 nebo přímo v naší provozovně na Lidické 77 v Brně, kde pro Vás máme připravené bezproblémové parkování přímo v našem dvoře.

Vyhledání nemovitosti na míru

Nevybrali jste si v naší nabídce bytů a rodinných domů k prodeji? Kontaktuje naše specialisty na prodej nemovitostí a proberte s nimi své představy a požadavky na Vaše nové bydlení. Jakmile budou vědět, co přesně hledáte, mohou Vám najít nemovitost na míru.

Finanční služby a poradenství

V naší kanceláři se můžete setkat s profesionálním týmem nezávislých finančních konzultantů, kteří pro Vás zajišťují služby spojené nejen s financování bydlení, ale i s pojištěním osob a majetku atd.

Právní servis

Naši zkušení právníci pro Vás připravují ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Muzikář a Odehnal veškeré smluvní dokumenty. Jsou připraveni s Vámi konzultovat Vaše dotazy a připomínky ke smlouvám a vše Vám trpělivě vysvětlit. Zároveň se také postarají o včasné podání návrhu na vklad vlastnického práva tak, abyste byli co nejdříve vlastníky svého nového bytu nebo rodinného domu.

Osobní makléř

Po celou dobu prodeje Vám je k dispozici Váš osobní makléř, který Vás provádí celým realitním obchodem. Můžete se na něj s důvěrou kdykoliv obrátit. Pomůže Vám s vyřízením všech potřebných náležitostí od zajištění financování, prohlídky se znalcem, vyřízením zástavního práva až po předání nemovitosti a zajištění daňového přiznání.


Souvisejíci články

Připravovaná novela zákona o ČNB

Jaké změny s sebou přinese připravovaná novela zákona o ČNB? Letos prošly hypotéky spoustou změn. Česká národní banka na jaře zpřísnila poskytování hypoték a vydala doporučení, ...

číst dále

Ceny bytů v Brně brzy dosáhnou svého vrcholu

Ceny bytů v Brně se blíží vrcholu. Není kde stavět. Průměrné ceny bytů v Brně stále rostou, za posledních 10 let dokonce až o 25%. Nárůst ovlivňuje především vysoká poptávka ...

číst dále

Ceny bytů v Brně stále rostou, nové byty chybí

Cena bytů v Brně stále rostou Každý kdo v Brně v poslední době prodával nebo kupoval byt, jistě zaznamenal, že ceny bydlení stále rostou. Zastaralý územní plán nevyhovuje současný...

číst dále

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099