Vyhledáme objekt vhodný pro rekreaci podle Vašich představ

U nás naleznete stovky prověřených nemovitostí na jednom místě. Stále pro Vás rozšiřujeme nabídku chat a chalup na prodej a to nejen v Brně a nejbližším okolí, ale i na Vysočině. Naši specialisté na prodej chat, chalup a rodinných domů jsou připraveni pro Vás vyhledat nemovitost pro rekreaci podle Vašich představ. O nové chalupě už nemusíte jen snít.

Novinky do e-mailu

Chcete mít přehled o aktuálních nemovitostech na trhu? Zaregistrujte se k odběru novinek do Vašeho e-mailu. Každý den bude zaslán výpis s novými nabídkami chat a chalup a ostatními nemovitostmi dle Vašeho výběru. Nemusíte tak už nic hledat, zašleme Vám nové nemovitosti přímo do Vašeho e-mailu.

Zadání konkrétní poptávky

Hledáte chatu nebo chalupu ke koupi? Zadejte si zdarma poptávku do naší databáze a my Vám budeme posílat takové nabídky, které odpovídají Vašim představám o novém rekreačním objektu. Poptávku nám můžete poslat prostřednictvím formuláře, telefonicky na zelené lince 800 800 099 nebo přímo v naší provozovně na Lidické 77 v Brně, kde pro Vás máme připravené bezproblémové parkování přímo v našem dvoře.

Vyhledání nemovitosti na míru

Nevybrali jste si v naší nabídce rekreačních objektů k prodeji? Kontaktuje naše specialisty na prodej nemovitostí a proberte s nimi své představy a požadavky na Vaši novou chatu nebo chalupu. Jakmile budou vědět, co přesně hledáte, mohou Vám najít nemovitost na míru.

Finanční služby a poradenství

V naší kanceláři se můžete setkat s profesionálním týmem nezávislých finančních konzultantů, kteří pro Vás zajišťují služby spojené nejen s financování bydlení, ale i s pojištěním osob a majetku atd.

Právní servis

Naši zkušení právníci pro Vás připravují ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Muzikář a Odehnal veškeré smluvní dokumenty. Jsou připraveni s Vámi konzultovat Vaše dotazy a připomínky ke smlouvám a vše Vám trpělivě vysvětlit. Zároveň se také postarají o včasné podání návrhu na vklad vlastnického práva tak, abyste byli co nejdříve „právoplatnými“ vlastníky své nové chata nebo chalupy.

Osobní makléř

Po celou dobu prodeje Vám je k dispozici Váš osobní makléř, který Vás provádí celým realitním obchodem. Můžete se na něj s důvěrou kdykoliv obrátit. Pomůže Vám s vyřízením všech potřebných náležitostí od zajištění financování, prohlídky se znalcem, vyřízením zástavního práva až po předání nemovitosti a zajištění daňového přiznání.

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099