Představení nemovitosti zájemcům

Specialista na prodej nájemních domů uskuteční prohlídku se zájemcem a představí mu celkovou dispozici objektu vč. stavu nemovitosti. Dále ho také informuje o výměrách, obsazenosti a typu uzavřených smluv s nájemníky. Vše vždy probíhá naprosto diskrétně tak, aby nebyly ovlivněny nájemní vztahy.

Nastavení obchodních podmínek

Při jednání zastupujeme obě smluvní strany tak, že se vždy snažíme vyjednat ty nejlepší obchodní podmínky pro kupujícího i prodávajícího. Následně ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Muzikář & Partners vyhotovíme kompletní smluvní dokumentaci. 


Právní otázky

Naše zkušené právničky jsou připravené s Vámi konzultovat připomínky a požadavky na úpravy smluv a vše Vám trpělivě vysvětlit. Bude-li to nutné, zastoupí Vás i v řízení před Katastrálním úřadem.
Každá smlouva, ať už se jedná o smlouvu o smlouvě budoucí nebo kupní smlouvu, je vyhotovena pod hlavičkou renomované advokátní kanceláře Muzikář & Partners a podpisy na ní jsou vždy notářsky ověřeny. Na naše náklady zajistíme podání kupní smlouvy vč. návrhu na vklad do katastru nemovitostí na příslušný Katastrální úřad.

Garance vypořádání kupní ceny

Ve většině zrealizovaných obchodních případů složí kupující kupní cenu před podpisem kupní smlouvy do advokátní úschovy příp. do úschovy na náš pojištěný úschovní účet. Tím je zajištěna bezpečnost finančního vypořádání pro kupujícího i prodávajícího. Po dohodě lze samozřejmě využít i jiné druhy úschovy kupní ceny.

Daňové vypořádání

Ke každému obchodnímu případu zajistíme vyhotovení daňového přiznání k Přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí (dříve Přiznání k dani z převodu nemovitosti) a postaráme se o úhradu daně z úschovy po předložení příslušných dokumentů.

Informovanost

O průběhu celého obchodu jste průběžně informováni. Prodej činžovního domu se nesmí nikdy podcenit. Proto Vás celým realitním obchodem provede makléř, který se specializuje pouze na prodej činžovních domů a podobných investičních objektů. Díky své vysoké odbornosti a bohatým zkušenostem, získaných z mnoho úspěšně prodaných nájemních domů, se postará o hladký průběh celého obchodu.  


Jan Ryšavý

specialista na prodej nájemních domů
tel.: +420 602 156 824
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.rysavy@realspektrum.cz

Každá nemovitost má svého kupce, ale štěstí musíte jít naproti. Prvním důležitým krokem k úspěšnému prodeji je stanovení reálné ceny. V REAL SPEKTRU zajistíme pro Vaši nemovitost ten nejlepší servis.


Souvisejíci články

Specialisté na komerční nemovitosti

Specialisté na komerční nemovitosti Realitní společnost REAL SPEKTRUM je zde pro Vás již 27 let a po celou dobu se stará o bezpečný prodej a pronájem Vašich kancelářských a obchodních...

číst dále

Prodám nájemní dům v Brně, chtějí slyšet investoři

MLADÁ FRONTA DNES ve čtvrtečním vydání dne 9.10.2014 psala o problematice nájemních domů v Brně. Na otázky redaktorky Terezy Paďourové odpovídali naši specialisté na nájemní domy, ...

číst dále

Prodejte výhodně svůj byt nebo dům

Vysvětlíme Vám kompletní postup prodeje nemovitostí od stanovení tržní ceny a vyhledání vhodného zájemce, přes vyhotovení smluv až po vypracování daňového přiznání vč. jeho ...

číst dále

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099