Široká nabídka prověřených nemovitostí

Hledáte nemovitost vhodnou pro bydlení a rekreaci nebo pro business a investici? U nás si vyberete. V naší široké nabídce naleznete majetkoprávně prověřené nemovitosti k prodeji i k pronájmu, které nabízíme na základě řádně uzavřených zprostředkovatelských smluv s majiteli.


Aktivně vyhledáme vhodnou nemovitost

Pokud si přece jen z naší aktuální nabídky nemovitostí nevyberete, jsme připraveni pro Vás, na základě Vašich individuálních požadavků, vyhledat vhodnou nemovitost a posléze Vám ji nabídnout. U nás hledáme nemovitosti pro naše klienty, ne klienty pro naše nemovitosti.


Poradíme Vám při výběru nemovitosti

Váháte mezi koupí a pronájmem? Potřebujete poradit s financováním? Naši odborníci tu jsou pro Vás. Představí Vám nabízené nemovitosti, upozorní na všechny jejich klady a zápory, proberou s Vámi všechna pro a proti, posoudí cenové i finanční aspekty a poradí ve všech otázkách, potřebných pro Vaše rozhodnutí.


Finanční služby a poradenství na míru

Nezávislý finanční konzultanti, kteří pracují v naší společnosti RS Finconsult, Vám poskytnout kompletní finanční služby spojené nejen s výběrem úvěru a financováním Vašeho bydlení nebo podnikání ale také Vám poradí v oblasti pojištění osob a majetku, příp. s jinými finančními produkty.


Bezpečné smlouvy a převody

Už od roku 1991 poskytujeme profesionální služby s právní jistotou v celém jejich rozsahu. Naši právníci pro Vás vyhotoví potřebné smluvní dokumenty a postarají se o bezpečnou úschovu kupní ceny u předního brněnského advokáta. Zajistí také úspěšný vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí.


Kompletní realitní servis

Naši zkušení makléři Vás budou pravidelně informovat o průběhu realitního obchodu, postarají se o komunikaci s Vaší bankou a jinými úřady, zajistí pro Vás všechny potřebné dokumenty. Vy se nebudeme muset o nic starat.


Daně a administrativa

V rámci poskytovaných služeb vyhotovíme daňové přiznání k dani z nabytí nemovitosti a zajistíme jeho podání na FÚ.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a poradíme!


 Volejte ZDARMA 800 800 099

 Zde najdete svého makléře


Souvisejíci články

Vyberte si bydlení podle vlastních představ

Vyberte si bydlení podle vlastních představ Na světě existují věci, ve kterých byste se neměli unáhlit, dělat kompromisy nebo spoléhat na polovičatá a neúplná řešení. Výběr nové...

číst dále

Tucet kámenů úrazu při prodeji a koupi nemovitosti

Tucet kamenů úrazu při prodeji a koupi nemovitosti Prodej či nákup nemovitosti je zásadním krokem pro každého z nás to hlavně proto, že jej většinou činíme pouze jednou nebo dvakrát ...

číst dále

Specialisté na komerční nemovitosti

Specialisté na komerční nemovitosti Realitní společnost REAL SPEKTRUM je zde pro Vás již 27 let a po celou dobu se stará o bezpečný prodej a pronájem Vašich kancelářských a obchodních...

číst dále

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099