Služby pro majitele výrobních a skladových prostor

V oblasti prodeje komerčních nemovitostí úspěšně působíme od roku 1991 a řadíme se mezi nejvýznamnější realitní společnosti se zaměřením na business a investice v České republice. Více než 27 let spolupracujeme s tuzemskými i zahraničními developery a vlastníky komerčních nemovitost a za tuto dobu jsme si vybudovali vlastní obsáhlou, cílenou a dlouhodobě udržovanou databázi poptávajících klientů. Naši specialisté Vám poskytnout nezávazné konzultace, poradenství a služby šité na míru.


Mgr. Tomáš Kokna

konzultace a příprava nemovitostí k prodeji a pronájmu
tel.: +420 724 255 155
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: tomas.kokna@realspektrum.cz

Více než 15 let pracuji v týmu makléřů zaměřených na prodej a pronájem průmyslových, skladových a podnikatelských nemovitostí. Náplní mé práce je poskytovat profesionální služby především majitelům nemovitostí, a to od základních konzultací až po přípravu nemovitosti k prodeji nebo k pronájmu. Neváhejte mne kontaktovat, rád Vám pomohu.


Vše pod jednou střechou

Vše, co potřebujete pro prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti naleznete u nás. Jsme připraveni zajistit si veškeré dokumenty potřebné pro zahájení prezentace i pro přípravu smluv.

Samozřejmostí u nás je, že pro Vás pracuje celý tým zaměstnanců:

  • Právní oddělení - zkušení právníci pro Vás vyhotoví ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Muzikář & Odehnal veškerou smluvní dokumentaci, postarají se o ověření Vašich podpisů a zajistí bezpečnou úschovu kupní ceny u prověřených schovatelů. Bude-li to nutné zastoupí Vás v řízení před katastrálním úřadem.
  • Technické oddělení - náš technický pracovník pro Vás zajistí aktuální list vlastnictví, postará se o doručení návrhu na vklad vlastnického práva a umístí informační plachtu na Vaši nemovitost. 
  • Propagační oddělení - pracovníci marketingového oddělení se po celou dobu starají o vhodnou inzerci Vaší nemovitosti od prezentace na realitních serverech přes podporu prostřednictvím internetových kampaní, až po tištěnou inzerci ve vybraných mediích.
  • Finanční oddělení - nezávislý finanční poradce Vám poskytne kompletní finanční poradenství od zajištění hypotečního úvěru přes optimalizace stávajících nákladů, až po zhodnocení majetku, spoření a investice.
  • Oddělení administrativy - aby mohl makléř úspěšně obchodovat, pomáhá mu tým asistentek s administravní prací. Navíc pro Vás ve spolupráci s ekonomickým oddělením přiravují daňová přiznání a zajišťují jejich podání na příslušný FÚ.

Tržní posouzení nemovitosti

Díky dlouholetým zkušenostem Vám můžeme doporučit, jak nemovitost nejlépe prodat, nebo jak zvýšit efektivitu nájemného. Jsme samozřejmě připraveni za Vámi přijet a nezávazně posoudit tržní cenu Vaší nemovitosti.


Odborné konzultace

Již od roku 1991 Vám poskytujeme realitní poradenství při prodeji a pronájmu nemovitostí. Jsme připraveni s Vámi konzultovat jakékoliv otázky z oblasti realit a rozšířit Vaše znalosti o naše zkušenosti z trhu.

Srovnání

Vlastníte nemovitost a nevíte jak by si stála na trhu? Nechte si od nás připravit srovnání s již zrealizovanými realitními obchody v dané lokalitě. Máme absolutní přehled o prodávaných nemovitostech, aktuální poptávce, a díky tomu i velké množství úspěšně prodaných nemovitostí. 


Prodej a pronájem nemovitostí bez inzerce

Nechcete vystrašit nájemníky, zaměstnance nebo sousedy? Stále častěji se setkáváme s přáním majitelů zajistit prodej nebo pronájem nemovitosti diskrétně, bez otevřené prezentace a plošného nabízení. V tomto případě využíváme vlastní databázi, cílené oslovení a vyhledáváme cestu k zájemcům mimo media.


Specializace nám přináší možnosti obohatit naše služby pro majitele

Nespoléháme se na běžné formy inzerce zaměřené pouze na rezidenční klientelu, ale snažíme se nemovitosti nabízet efektivně a cíleně. Neustále investujeme do vlastních webových stránek, vytváříme specializované servery a hledáme nové cesty k podnikatelům a investorům.


Souvisejíci články

Areál textilní továrny Vlněna nahradí kancelářské budovy

Areál textilní továrny Vlněna nahradí kancelářské budovy Bývalý průmyslový objekt a jeden ze symbolů industriálního Brna z 19. a 20. století mizí před očima. Nově se na ploše ...

číst dále

Zvyšte hodnotu svého nájemního domu. Poradíme Vám jak.

Zvyšte hodnotu svého nájemního domu. Poradíme Vám jak.Váš nájemní dům může mít daleko vyšší prodejní cenu, než si myslíte. Jeho hodnota je ovlivněna stále rostoucími cenami ná...

číst dále

Nové skladovací prostory na míru pro Geis

Nové skladovací prostory na míru pro GeisV letošním roce bylo dokončeno nové logistické centrum pro přepravní společnost Geis. Jeho realizaci, která trvala rok a půl, jsme řídili od ...

číst dále

Zahájení výstavby podnikatelského parku SmartZone

Výstavba podnikatelského parku SmartZone byla zahájenaVe čtvrtek 22.6.2017 byla zahájena výstavba nového podnikatelského parku SmartZone v kuřimské průmyslové zóně. Developerská skupina...

číst dále

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099