Služby pro majitele


Mgr. Tomáš Kokna

Konzultace a příprava nemovitostí k prodeji a pronájmu
tel.: +420 724 255 155
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: tomas.kokna@realspektrum.cz

Více než 15 let pracuji v týmu makléřů zaměřených na prodej a pronájem průmyslových, skladových a podnikatelských nemovitostí. Náplní mé práce je poskytovat profesionální služby především majitelům nemovitostí, a to od základních konzultací až po přípravu nemovitosti k prodeji nebo k pronájmu. Neváhejte mne kontaktovat, rád Vám pomohu.


Vše pod jednou střechou

Vše, co potřebujete pro prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti naleznete u nás. Jsme připraveni zajistit si veškeré dokumenty potřebné pro zahájení prezentace i pro přípravu smluv.
Samozřejmostí u nás je, že pro Vás pracuje celý tým zaměstnanců:

  • Právní oddělení - zkušení právníci pro Vás vyhotoví ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Muzikář & Odehnal veškerou smluvní dokumentaci, postarají se o ověření Vašich podpisů a zajistí bezpečnou úschovu kupní ceny u prověřených schovatelů. Bude-li to nutné zastoupí Vás v řízení před katastrálním úřadem.
  • Technické oddělení - náš technický pracovník pro Vás zajistí aktuální list vlastnictví, postará se o doručení návrhu na vklad vlastnického práva a umístí informační plachtu na Vaši nemovitost. 
  • Propagační oddělení - pracovníci marketingového oddělení se po celou dobu starají o vhodnou inzerci Vaší nemovitosti od prezentace na realitních serverech přes podporu prostřednictvím internetových kampaní, až po tištěnou inzerci ve vybraných mediích.
  • Finanční oddělení - nezávislý finanční poradce Vám poskytne kompletní finanční poradenství od zajištění hypotečního úvěru přes optimalizace stávajících nákladů, až po zhodnocení majetku, spoření a investice.
  • Oddělení administrativy - aby mohl makléř úspěšně obchodovat, pomáhá mu tým asistentek s administravní prací. Navíc pro Vás ve spolupráci s ekonomickým oddělením přiravují daňová přiznání a zajišťují jejich podání na příslušný FÚ.

Tržní posouzení nemovitosti

Díky dlouholetým zkušenostem Vám můžeme doporučit, jak nemovitost nejlépe prodat, nebo jak zvýšit efektivitu nájemného. Jsme samozřejmě připraveni za Vámi přijet a nezávazně posoudit tržní cenu Vaší nemovitosti.


Odborné konzultace

Již od roku 1991 Vám poskytujeme realitní poradenství při prodeji a pronájmu nemovitostí. Jsme připraveni s Vámi konzultovat jakékoliv otázky z oblasti realit a rozšířit Vaše znalosti o naše zkušenosti z trhu.

Srovnání

Vlastníte nemovitost a nevíte jak by si stála na trhu? Nechte si od nás připravit srovnání s již zrealizovanými realitními obchody v dané lokalitě. Máme absolutní přehled o prodávaných nemovitostech, aktuální poptávce, a díky tomu i velké množství úspěšně prodaných nemovitostí. 


Prodej a pronájem nemovitostí bez inzerce

Nechcete vystrašit nájemníky, zaměstnance nebo sousedy? Stále častěji se setkáváme s přáním majitelů zajistit prodej nebo pronájem nemovitosti diskrétně, bez otevřené prezentace a plošného nabízení. V tomto případě využíváme vlastní databázi, cílené oslovení a vyhledáváme cestu k zájemcům mimo media.


Specializace nám přináší možnosti obohatit naše služby pro majitele

Nespoléháme se na běžné formy inzerce zaměřené pouze na rezidenční klientelu, ale snažíme se nemovitosti nabízet efektivně a cíleně. Neustále investujeme do vlastních webových stránek, vytváříme specializované servery a hledáme nové cesty k podnikatelům a investorům.

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099

REAL SPEKTRUM, a.s.
sídlo : Náměstí republiky 8/656, 110 00 Praha 1, Staré Město
provozovna a adresa pro doručování: Lidická 77, 602 00 Brno
IČ: 25 31 47 18 DIČ: CZ 25314718
zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl B, vložka 6807
e-mail: rs@realspektrum.cz