Postaráme se o bezpečný prodej Vaší nemovitosti

Na prodej bytů a rodinných domů v Brně a nejbližším okolí se specializujeme již od roku 1991. Za tuto dobu jsme úspěšně realizovali tisíce realitních obchodů v našem regionu. To vše se nám povedlo především díky týmu zkušených makléřů zaměstnaných na hlavní pracovní poměr.

Stanovení správné prodejní ceny

Základem úspěšného prodeje je vždy správně nastavená prodejní cena. Pokud tedy chcete prodat svůj byt nebo dům je výhodné nechat si ho ocenit od profesionála. Rada od zkušeného realitního makléře je nenahraditelná. Naši specialisté na nábor bytů a domů mají kompletní přehled o cenách nemovitostí, můžou je porovnat s již realizovanými obchody a umí posoudit její vlastnosti, které mají na cenu vliv (lokality, výměra, stav, stáří, apod.).

Smluvní pověření zprostředkovatele

Abychom mohli Vaši nemovitost nabízet klientům a zastupovat Vás při prodeji, doporučujeme uzavřít s naší kanceláří tzv. „Zprostředkovatelskou smlouvu“, která nás zavazuje poskytnout Vám kompletní služby bez výjimek a postarat se prodej. S jejím zněním Vás rád seznámí specialista náboru nemovitostí.

Profesionální příprava nemovitosti

Specialisté na nábor nemovitostí zajistí vše nutné pro úspěšný prodej Vašeho bytu nebo domu a to od pořízení kvalitních fotografií přes veškerou potřebnou dokumentaci až po využití nejmodernějších metod propagace vč. dostupných internetových nástrojů. Naším cílem je Vaši nemovitost úspěšně prodat a ne ji jen inzerovat.

Služby osobního makléře

Jakmile je Vaše nemovitost perfektně připravena k prodeji, přebírá si ji na starost specialista na prodej bytů a rodinných domů. Garantujeme Vám, že makléř se specializací na prodej se vždy stará jen o takový počet zakázek, který zodpovědně zvládne vyřídit. Můžete se na něj kdykoliv obracet se svými dotazy, bude Vám k dispozici po celou dobu prodeje a bude zajišťovat prohlídky se zájemci.

Právní servis

Veškeré smluvní dokumenty připravují naši právníci ve spolupráci s renomovanou brněnskou advokátní kanceláří Muzikář a Odehnal. U výše zmíněné advokátní kanceláře Vám také rádi zdarma zajistíme úschovu kupní ceny.

Komunikace s úřady

Při prodeji nemovitosti je vždy nutné komunikovat s úřady, ať už se jedná o katastrální úřad, finanční úřad, banku, právního zástupce kupujícího apod. Není nutné abyste se zatěžovali zbytečnou byrokracií, od toho tady je Váš osobní makléř, který vyřídí vše za Vás.

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099

REAL SPEKTRUM, a.s.
sídlo : Náměstí republiky 8/656, 110 00 Praha 1, Staré Město
provozovna a adresa pro doručování: Lidická 77, 602 00 Brno
IČ: 25 31 47 18 DIČ: CZ 25314718
zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl B, vložka 6807
e-mail: rs@realspektrum.cz