Postaráme se o bezpečný prodej Vaší nemovitosti

Na prodej bytů a rodinných domů v Brně a nejbližším okolí se specializujeme již od roku 1991. Za tuto dobu jsme úspěšně realizovali tisíce realitních obchodů v našem regionu. To vše se nám povedlo především díky týmu zkušených makléřů zaměstnaných na hlavní pracovní poměr.

Stanovení správné prodejní ceny

Základem úspěšného prodeje je vždy správně nastavená prodejní cena. Pokud tedy chcete prodat svůj byt nebo dům je výhodné nechat si ho ocenit od profesionála. Rada od zkušeného realitního makléře je nenahraditelná. Naši specialisté na nábor bytů a domů mají kompletní přehled o cenách nemovitostí, můžou je porovnat s již realizovanými obchody a umí posoudit její vlastnosti, které mají na cenu vliv (lokality, výměra, stav, stáří, apod.).

Smluvní pověření zprostředkovatele

Abychom mohli Vaši nemovitost nabízet klientům a zastupovat Vás při prodeji, doporučujeme uzavřít s naší kanceláří tzv. „Zprostředkovatelskou smlouvu“, která nás zavazuje poskytnout Vám kompletní služby bez výjimek a postarat se o prodej. S jejím zněním Vás rád seznámí specialista náboru nemovitostí.

Profesionální příprava nemovitosti

Specialisté na nábor nemovitostí zajistí vše nutné pro úspěšný prodej Vašeho bytu nebo domu a to od pořízení kvalitních fotografií přes veškerou potřebnou dokumentaci až po využití nejmodernějších metod propagace vč. dostupných internetových nástrojů. Naším cílem je Vaši nemovitost úspěšně prodat a ne ji jen inzerovat.

Služby osobního makléře

Jakmile je Vaše nemovitost perfektně připravena k prodeji, přebírá si ji na starost specialista na prodej bytů a rodinných domů. Garantujeme Vám, že makléř se specializací na prodej se vždy stará jen o takový počet zakázek, který zodpovědně zvládne vyřídit. Můžete se na něj kdykoliv obracet se svými dotazy, bude Vám k dispozici po celou dobu prodeje a bude zajišťovat prohlídky se zájemci.

Právní servis

Veškeré smluvní dokumenty připravují naši právníci ve spolupráci s renomovanou brněnskou advokátní kanceláří Muzikář&Partners. U této advokátní kanceláře Vám také rádi zdarma zajistíme úschovu kupní ceny.

Komunikace s úřady

Při prodeji nemovitosti je vždy nutné komunikovat s úřady, ať už se jedná o katastrální úřad, finanční úřad, banku, právního zástupce kupujícího apod. Není nutné abyste se zatěžovali zbytečnou byrokracií, od toho tady je Váš osobní makléř, který vyřídí vše za Vás.


Souvisejíci články

Prodejte výhodně svůj byt nebo dům

Vysvětlíme Vám kompletní postup prodeje nemovitostí od stanovení tržní ceny a vyhledání vhodného zájemce, přes vyhotovení smluv až po vypracování daňového přiznání vč. jeho ...

číst dále

Ceny bytů v Brně stále rostou, nové byty chybí

Cena bytů v Brně stále rostou Každý kdo v Brně v poslední době prodával nebo kupoval byt, jistě zaznamenal, že ceny bydlení stále rostou. Zastaralý územní plán nevyhovuje současný...

číst dále

Připravovaná novela zákona o ČNB

Jaké změny s sebou přinese připravovaná novela zákona o ČNB? Letos prošly hypotéky spoustou změn. Česká národní banka na jaře zpřísnila poskytování hypoték a vydala doporučení, ...

číst dále

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099