Postaráme se o bezpečný prodej Vaší nemovitosti

Na prodej nemovitostí k bydlení i rekreaci v Brně a nejbližším okolí se specializujeme již od roku 1991. Za tuto dobu jsme úspěšně realizovali tisíce realitních obchodů v našem regionu. To vše se nám povedlo především díky týmu zkušených makléřů zaměstnaných na hlavní pracovní poměr.

Stanovení správné prodejní ceny

Základem úspěšného prodeje je vždy správně nastavená prodejní cena. Pokud tedy chcete prodat svoji nemovitost nebo stavební pozemek, je výhodné nechat si ho ocenit od profesionála. Rada od zkušeného realitního makléře je nenahraditelná. Naši specialisté na nábor stavebních pozemků mají kompletní přehled o cenách nemovitostí, můžou je porovnat s již realizovanými obchody a umí posoudit její vlastnosti, které mají na cenu vliv (lokality, výměra, stav, apod.).

Smluvní pověření zprostředkovatele

Abychom mohli Váš stavební pozemek nabízet klientům a zastupovat Vás při prodeji, doporučujeme uzavřít s naší kanceláří tzv. „Zprostředkovatelskou smlouvu“, která nás zavazuje poskytnout Vám kompletní služby bez výjimek a postarat se prodej. S jejím zněním Vás rád seznámí specialista náboru nemovitostí.

Profesionální příprava nemovitosti

Specialisté na nábor nemovitostí zajistí vše nutné pro úspěšný prodej Vašeho stavebního pozemku a to od pořízení kvalitních fotografií, přípravy katastrálních ortofoto map přes veškerou potřebnou dokumentaci až po využití nejmodernějších metod propagace vč. dostupných internetových nástrojů. Naším cílem je Váš pozemek úspěšně prodat a ne jej jen inzerovat.

Služby osobního makléře

Jakmile je Váš pozemek perfektně připraven k prodeji, přebírá si ho na starost specialista na prodej nemovitostí k bydlení a rekreaci. Garantujeme Vám, že makléř se specializací na prodej se vždy stará jen o takový počet zakázek, který zodpovědně zvládne vyřídit. Můžete se na něj kdykoliv obracet se svými dotazy, bude Vám k dispozici po celou dobu prodeje a bude zajišťovat prohlídky se zájemci.

Právní servis

Veškeré smluvní dokumenty připravují naši právníci ve spolupráci s renomovanou brněnskou advokátní kanceláří Muzikář a Odehnal. U výše zmíněné advokátní kanceláře Vám také rádi zdarma zajistíme úschovu kupní ceny.

Komunikace s úřady

Při prodeji nemovitosti je vždy nutné komunikovat s úřady, ať už se jedná o katastrální úřad, finanční úřad, banku, právního zástupce kupujícího apod. Není nutné abyste se zatěžovali zbytečnou byrokracií, od toho tady je Váš osobní makléř, který vyřídí vše za Vás.

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099