Veletrhy a výstavy

REAL SPEKTRUM dlouhodobě prezentovalo nemovitosti a rozvojové projekty nejen vlastní, ale také svých partnerů a zákazníků, na největších mezinárodních realitních veletrzích v Evropě.

Jako jediná realitní značka z Česka i Slovenska jsme pravidelně představovali aktuální nabídku komerčních, průmyslových i rezidenčních realit na samostatné výstavní expozici v rámci nejprestižnějšího evropského veletrhu investic a nemovitostí MIPIM, který se koná vždy v březnu na azurovém pobřeží francouzské riviéry, ve slavném festivalovém paláci v Cannes. Tento veletrh je doplněn podzimní přehlídkou retailových a logistických realit - MAPIC.

Dalším zahraničním realitním veletrhem je říjnový EXPO REAL v Mnichově, právem považovaný za nejdynamičtěji se rozvíjející veletrh nemovitostí v Evropě.

Pozornosti zástupců značky REAL SPEKTRUM neunikl ani relativně mladý REAL VIENA ve Vídni, profilovaný jako regionální investiční a realitní fórum zemí střední a východní Evropy (CEE) a zvláště pak euroregionu CENTROPE.

V neposlední řadě bylo REAL SPEKTRUM pravidelným účastníkem mezinárodního veletrhu investičních příležitostí URBIS INVEST v Brně a bratislavského SLOVAK REAL INVEST.

Veletržní stánek REAL SPEKTRA Veletržní stánek REAL SPEKTRA Veletržní stánek REAL SPEKTRA

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099