Vše, co potřebujete pro prodej nebo pronájem svojí nemovitosti naleznete u nás. Na realitním trhu úspěšně působíme již od roku 1991 a postaráme se o bezpečný a rychlý prodej nebo pronájem každé nemovitosti. Přesvědčte se o tom i Vy.

Vyplňte krátký formulář a my se s Vámi co nejdříve spojíme.
Nechte toto pole prázdné

Nabídkový formulář

Typ nemovitosti:
Typ nabídky:
Lokalita:
Poznámka:
Zaškrkněte:

Kontakt

Společnost:
Přijmení, jméno:
Telefon: (doporučeno pro rychlejší jednání)
Email:
 

Realitní kancelář REAL SPEKTRUM Brno - Reality z celé ČR

Realitní kancelář REAL SPEKTRUM s hlavním sídlem v Brně, to je poctivý obchod s nemovitostmi a značkový realitní servis působící na trhu nemovitostí už od roku 1991. Síť našich realitních kanceláří pokrývá Českou republiku, díky čemuž jsou naše reality velmi snadno dostupné. REAL SPEKTRUM Brno Vám zajistí kvalitní realitní služby při nákupu i prodeji realit, komplexní realitní servis i profesionální poradenství v obchodu s nemovitostmi. REAL SPEKTRUM, to je spektrum realit, realitních služeb, realitního developmentu, realitních investic a správy nemovitostí. Neváhejte navštívit naše realitní kanceláře, rádi se Vám budeme věnovat a poradíme s výběrem té pravé nemovitosti.


Realitní kancelář REAL SPEKTRUM Brno cílí své služby jak na prodávající, tak i na kupující. Vaše reality prodáváme jen do rukou solventních kupců a staráme se o propagaci Vaší nemovitosti.
Služby pro kupující zahrnují komplexní poradenský, obchodní i právní servis. Díky nám je prodej nebo nákup nemovitosti doslova hračkou! Realitní kancelář REAL SPEKTRUM a.s.
Brno se zabývá prodejem i pronájmem všech druhů nemovitostí. V naší nabídce naleznete byty, domy či komerční a průmyslové nemovitosti, stejně jako pozemky k prodeji i pronájmu. Realitní kancelář REAL SPEKTRUM Brno je profesionálem ve všech službách spojených s realitami. Navštivte některou z našich poboček a přesvědčte se na vlastní kůži o tom, že trh s nemovitostmi je díky nám mnohem přehlednější.

Nenašli jste to co hledáte?
Zavolejte zdarma

800 800 099

REAL SPEKTRUM, a.s.
sídlo : Náměstí republiky 8/656, 110 00 Praha 1, Staré Město
provozovna a adresa pro doručování: Lidická 77, 602 00 Brno
IČ: 25 31 47 18 DIČ: CZ 25314718
zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl B, vložka 6807
e-mail: rs@realspektrum.cz