7 kroků k úspěšnému prodeji nemovitosti

 

Úspěšný, bezproblémový a rychlý realitní prodej nemusí být až takovou samozřejmostí, jak by se mohlo zprvu zdát. Zdárný a výhodný prodej každé nemovitosti je poměrně členitý proces, který se pojí s řadou schůzek, zařizování, administrativy a právních náležitostí. Jste na něj připraveni? Víte kde začít, jak všechno skloubit a zvládnout s co nejlepším možným výsledkem?

Díky 29letým zkušenostem na trhu s realitami, dokážeme porozumět vašim potřebám. Abychom vám co možná nejvíce usnadnili a zpřehlednili celý proces, který je v tuto chvíli před vámi, sepsali jsme pro vás shrnutí v sedmi bodech. Zajímá vás jak úspěšně, rychle a především bezpečně prodat nemovitost? Přečtěte si, jak to funguje u nás:

  Sejdeme se 

 

Sjednáme si schůzku, na které probereme přesný průběh spolupráce a zodpovíme vaše případné dotazy. Prohlédneme si nemovitost a srozumitelně vám vysvětlíme veškeré možnosti. Jednáme narovinu a fér.

Stanovíme ideální cenu

  

Cena vaší nemovitosti je to nejdůležitější v celém procesu. Stanovíme její odhad, s veškerou péčí a znalostmi, které může mít jen realitní kancelář s více než 29letou působností na trhu.  Díky nám prodáte svou nemovitost za co nejlepší možnou cenu v nejkratší možné době.

  Vyšperkujeme prezentaci

 

Neprofesionální prezentace může prodeji velmi uškodit. Z toho důvodu využíváme špičkového vybavení v rukách profesionálních fotografů, abychom zprostředkovali kupujícím pohled a všechny kvality vaší nemovitosti. K zakázce poskytujeme tvorbu 3D půdorysu, případně videoprezentaci a letecké záběry z dronu.

  Necháme vaši nemovitost zazářit

 

Odprezentujeme Vaši nemovitost veřejnosti. Oslovíme vlastní rozsáhlou databázi klientů ještě před spuštěním inzerce. Necháme Vaši nemovitost zazářit na inzertních portálech, v tištěných médiích, na našem vlastním webu a v Business novinách. Doručíme nabídku tisícům potenciálních zájemců.

  Zajistíme prohlídky

 

Aniž bychom Vám narušovali soukromí, sami zorganizujeme a zrealizujeme prohlídky nemovitosti. Stačí nám jen sdělit termíny, které Vám vyhovují.

  Zařídíme financování

 

Postaráme se o to, abyste své peníze dostali včas. Klientům bez hotovostních možností v plné výši zařídíme financování a hypotéku. To vše včetně veškerého papírování kolem.

  Vyřešíme smlouvy i administrativu

 

Zhotovíme právně i obsahově kvalitní a bezpečné smlouvy s využitím našeho týmu špičkových právníků. Naše služby jsou včetně veškerých právních jistot. Zjednodušíme Vám i administrační část prodeje a potřebné dokumenty sami vyplníme a podáme na příslušné úřady.

Bezpečnost celého procesu prodeje je s námi samozřejmostí. Od smluv přes úschovu peněz s právní jistotou až po finanční transakce a převod.

 

Chcete bezpečně, úspěšně a bez starostí prodat nemovitost? Zkuste to u nás!


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde