O firmě

Vaše maximální bezpečí, komfort a jistota při obchodu s nemovitostmi je pro nás číslo jedna!

Značku REAL SPEKTRUM jsme založili v Brně již v roce 1991. V průběhu své expanze jsme pokryli sítí svých poboček a obchodních míst celou Českou republiku a podařilo se nám zařadit k největším tuzemským realitním kancelářím.

V rámci celé naší realitní sítě REAL SPEKTRUM stavíme do středu svého zájmu zákazníka, jeho komfort, ochranu, jistotu a bezpečí při obchodování s nemovitostmi. Důraz klademe na špičkovou kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb.

Realitní servis REAL SPEKTRUM, to je komplexní realitní služba zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí (bytů, rodinných domů, rekreačních objektů, rezidenčních pozemků, maloobchodních a kancelářských ploch, průmyslových a skladových areálů, včetně rozvojových urbanistických, průmyslových, či podnikatelských zón). Jeho nedílnou součástí jsou také výběrová řízení, veřejné soutěže a dražby.

Odborně Vám poradíme, pro každou nemovitost zajistíme kompletní prezentaci a vše zorganizujeme za Vás. Samozřejmostí je pro nás zajištění právního servisu, finančního a daňového poradenství i ošetření vkladu vlastnického práva do listu vlastnictví v katastru nemovitostí. Pravidelně a dlouhodobě prezentujeme Vaše nemovitosti na největších mezinárodních evropských realitních a investičních veletrzích.

 

Za dlouholetou spolupráci děkujeme.

 

 

IMG_Kokna_1516 František Kokna
 zakladatel značky REAL SPEKTRUM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náš tým

Kontaktujte naše specialisty: