Elektronická aukce nemovitostí: způsob, jak prodat za maximální tržní cenu

Inovujeme a jdeme s dobou. Na trhu jsme už od roku 1991, za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností. Právě díky tomu jsme ihned viděli potenciál v elektronických aukcích, a to především pro naše klienty. O elektronických aukcích jste možná již slyšeli, ale až teď zažívají opravdový boom, proto se podívejte, v čem je jejich velká výhoda oproti klasickému prodeji.

Elektronická aukce přináší nové možnosti

Elektronická aukce je v podstatě stejná, jako běžná aukce, jen se odehrává on-line. Díky tomu je nemovitost mnohem dostupnější pro všechny zájemce, kteří nemusejí nikam docházet do aukční síně. Prodávat nemovitost přes on-line aukci vyžaduje především dokonalé zabezpečení, a právě na bezpečnosti si naši IT specialisté zakládají, proto nemusíte mít strach.

Pomocí elektronické aukce můžeme prodávat jakékoli nemovitosti, a to od rodinných domů, bytů, přes komerční prostory až po pozemky. Z pohledu zájemce je to snadné, stačí se zaregistrovat a vyplnit několik málo údajů – nezabere vám to déle než 5 minut. Po ověření platného e-mailu, ověření totožnosti a složení aukční jistiny (která vám bude vždy vrácena, pokud nevyhrajete aukci), se můžete naplno pustit do on-line aukce. Bezpečně a snadno tak můžete koupit nemovitost z pohodlí domova

Výhody opravdu stojí za to

Elektronická aukce má nespočet výhod, které běžným prodejem nemovitosti nezískáte. Tento moderní a inovativní způsob aukce umí vydražit vaši nemovitost za co nejvyšší cenu, to je hlavní výhoda. Odteď už žádná předem stanovená cena, za kterou se nemovitost bude prodávat, ale pravděpodobně ještě vyšší cena díky obrovské převaze poptávky.

  • Naprostá transparentnost prodeje
  • Úspora času pro prodávající
  • Vysoké zabezpečení aukce
  • Maximální diskrétnost, protože zájemci vystupují anonymně
  • Jen opravdoví zájemci, kteří složí kauci

Trend, ze kterého vytěžíte maximum

Nabídka nemovitostí není na trhu uspokojivá, přitom poptávka je obrovská. To samozřejmě žene ceny nemovitostí nahoru. Proto není pro realitního makléře vždy jednoduché určit maximální cenu nemovitosti. Právě elektronická aukce vám zajistí, že se nemovitost opravdu vydraží za svou maximální tržní hodnotu. Aukcí nemovitosti tak můžete jen získat. Více informací zjistíte na našem aukčním portále rsaukce.cz.