Fungujeme i v nouzovém režimu!

Milí klienti, na nová vyhlášení Ministerstva zdravotnictví reagujeme rychle, aktivně a s co největší péčí o vaši bezpečnost i zdraví. Současná doba je plná nejistoty, proto je nutné nic nepodceňovat. I přes tuto nepříznivou situaci bychom si však přáli udržet běžné činnosti v plynulém chodu tak, jak jste zvyklí.

 

Jsme zde pro vás i přesto, že je naše provozovna uzavřena

Naše pobočka je sice pro návštěvy uzavřena, přesto jsou pro vás naši makléři k dispozici na e-mailu i telefonu. Prohlídky nemovitostí stále probíhají s nejvyšší možnou opatrností. Všichni naši makléři jsou vybaveni respirátory FFP2, rukavicemi i návleky na boty. Každá nemovitost je před příchodem zájemce důkladně vydezinfikována a vyvětrána. A pro ty, kteří se nechtějí s nikým potkat, umíme zorganizovat i online prohlídky.


Nemusí se bát ani majitelé nemovitostí

V případě, že zvažujete prodej nebo pronájem, ale obáváte se shlukování osob ve vaší nemovitosti, nemusíte mít strach. I na tuto situaci jsme připraveni. Prohlídky umíme vést i online přes oblíbené aplikace Skype, WhatsApp, Google Hangout, Facebook Messenger a podobné. Samozřejmě chápeme, že toho pravého kupce/nájemce budete chtít vidět na živo, proto online prohlídky slouží pouze k selekci zájemců. Navíc máme zakoupeny jednorázové rukavice i návleky, aby případná osobní prohlídka proběhla bezpečně a bez problémů.

 

Nabízíme interaktivní prohlídky

Zájemcům o koupi/nájem, umíme nemovitost představit prostřednictvím výše zmíněných aplikací. Pokud nemáte zkušenosti s tímto typem komunikačních kanálů, nevadí. Zašleme vám odkaz a po jeho rozkliknutí, se budete moci podívat na prohlídku přímo ve vašem prohlížeči. Jste vytížení? Rádi vám natočíme video a pošleme jej. Následně si k tomu zavoláme a probereme vaše otázky.

Jestliže dojde k fyzické prohlídce nemovitosti nemusíte se bát, s žádným dalším zájemcem se zde nepotkáte. Samozřejmostí je dodržování základních hygienických pravidel, po každé prohlídce dezinfikujeme kliky.

 

Podpisy smluv mohou probíhat odděleně

Pokud nechcete, není třeba zbytečně přicházet do fyzického kontaktu s cizími osobami.

Veškeré vaše potřeby i požadavky jsme schopni s vámi řešit individuálně a 99 % z nich dokážeme zařídit z pohodlí vašeho domova.

Přejeme pevné zdraví i trpělivost, jsme v tom s vámi!

 

Máte zájem o prohlídku nemovitosti online? Ozvěte se nám

Do 2 hodin vás budeme nezávazně kontaktovat.

 


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde