Ideální dům pro život: nový developerský projekt Letní pole ve Vyškově

Představte si moderní bydlení navržené architekty, které využívá veškerý potenciál nejen lokality, ale také dispozice domů. Právě takový je nový developerský projekt Letní pole, který vzniká ve Vyškově. Výhodou je, že každý dům v projektu je jedinečný a nabízí komfort podle individuálních potřeb. Přesto jsou ale domy navrženy tak, aby dokonale naplňovaly zásady moderního bydlení. Ideální domov si tady najde nejen mladý pár, ale naopak i početná rodina.

Vyškov – lokalita pro život, stejně jako pro byznys

Developerský projekt Letní pole vzniká ve Vyškově, tedy v pátém nejlidnatějším městě jižní Moravy, které má okolo 22 000 obyvatel. Jedná se o menší město, nabízející klid, ale také velké vyžití nejen pro rodiny, ale zároveň pro mladé páry nebo single. Ne nadarmo byl Vyškov v roce 2020 v kraji vyhlášen jako ideální místo pro život, ale i pro podnikání. Například v anketě Město pro byznys desetiletí, kterou pravidelně vyhlašuje týdeník Ekonom, obsazuje Vyškov vyšší příčky. Rozhodně nabízí veškerou občanskou vybavenost i zázemí pro podnikání.Vyškov nabízí skvělou infrastrukturu. Město je napojeno na dálnici D1 Praha–Brno–Vyškov, rychle se tak dostanete nejen do Brna, které je vzdáleno pouze přibližně 30 km, ale také do Ostravy.

Rodinné domy pro život

Celý developerský projekt Letní pole nabízí celkem 24 rodinných domů v 5 blocích, z toho aktuálně je jich stále k dispozici 12. Ovšem zájem je velký a prázdných domů velmi rychle ubývá. Nyní je spuštěn prodej dvou bloků, které jsou dispozičně velmi velkoryse řešeny a připomínají rodinné řadové domy o výměře 4+kk nebo 5+kk. Samozřejmostí je zahrádka, kryté parkovací stání a samostatný vstup, stejně jako dostatek soukromí. Domy jsou situovány s ohledem na proslunění a dostatek světla.

TIP: Prohlédněte si, jak vypadají unikátní rodinné domy přímo na stránkách projektu Letní pole. A rovnou si můžete vybrat ten svůj.

Další velkou výhodou je energetická třída B, která je velmi úsporná. Třída B je dokonce druhá nejlepší. Po celou dobu bydlení tak budete šetřit náklady na energii. Ceny domů jsou velmi příznivé a vhodné například i jako domy do začátku pro páry, které pracují v Brně. Ovšem oproti Brnu je počáteční cena od 5 490 000 Kč velmi lákavá. Navíc můžeme očekávat, že ceny domů výrazně porostou také v této lokalitě, a to nejen díky zmíněné dostupnosti, ale také občanské vybavenosti a investicím města do kvality života obyvatel.