Navázání spolupráce s Fincentrem

V rámci neustálého zdokonalování našich služeb, mezi které jednoznačně finanční poradenství patří, jsme pečlivě vybírali a našli toho nejlepšího partnera, u kterého máme jistotu, že pro naše klienty udělá maximum.

Fincentrum & Swiss Life Select je přední finančně-poradenskou společností v České republice, která poskytuje komplexní finanční služby na nejvyšší kvalitativní úrovni. Je součástí koncernu švýcarské finanční skupiny Swiss Life, předního poskytovatele penzijních a finančních řešení v Evropě s tradicí již více než 160 let. Prostřednictvím kvalitních finančních poradců pomáhají soukromým i firemním zákazníkům připravit se na jejich finanční budoucnost.

Hypotéka, spotřebitelský úvěr či stavební spoření?
A chcete kupovat, refinancovat nebo stavět?
Případně se zajímáte o investiční nemovitost?

Společně s Fincentrem vám poskytneme komplexní přehled o nejlepších možnostech financování vašeho bydlení na trhu. A to jak produkty bank a stavebních spořitelen, tak spotřebitelské úvěry.

Představíme vám vaše individuální možnosti a vysvětlíme podrobnosti. Vymyslíme řešení na míru a zároveň poradíme, jaké podmínky byste měli splnit, abychom spolu s vámi vyřešili financování vašeho bydlení.