Nové Hlinky: perfektní místo pro život s rodinou

Nový developerský projekt Nové Hlinky v centru Brna vám přináší jedinečné bydlení pro rodiny i mladé páry. Vyberte si z moderních bytů různých dispozic od 1+kk přes 2+kk, 3+kk až po prémiové byty 4+kk s terasou. Součástí je podzemní parkování.

 

Objevte vysněný domov v jedinečné lokalitě. Nové a moderní byty téměř v centru Brna. Právě takové bydlení snů vám nabídne nový developerský projekt Nové Hlinky. Ideální bydlení pro mladé páry, ale samozřejmě také pro rodiny s dětmi. Výstavba splňuje standardy moderního bydlení. Nenechte si uniknout jedinečnou šanci na perfektní místo pro život.

Výjimečná lokalita v centru Brna

Tak výjimečnou lokalitu byste nečekali. Dnes je spíše ojedinělé, že nová výstavba vznikne takřka v centru Brna – ovšem Nové Hlinky v centru jsou, najdete je na jižním svahu Žlutého kopce, v těsném sousedství historické Masarykovy čtvrti plné krásných prvorepublikových vil. Jednoduše prémiové bydlení v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Brna.

Věděli jste, že díky blízkému přestupnímu uzlu Mendlovo náměstí se bez problému obejdete bez auta? Tak dobrou dopravní obslužnost lokalita nabízí.

Moderní dům splňující moderní standardy

Už na první pohled dům zaujme svým inovativním designem a architektonickým řešením. Je situován tak, aby ve svém půdorysu tvořil písmeno „L“, díky tomu vytváří unikátní vnitroblok se společnou zahradou, kde najdete dostatek prostoru a klid pro každodenní relaxaci na čerstvém vzduchu. Na architektonickém návrhu si dali záležet talentovaní architekti z ateliéru Platforma Architekti, kteří Brno dokonale znají.

Developerský projekt povedeně propojuje funkční bydlení s okolní přírodou. Celý dům je stavěn pomocí inovativních a nadčasových materiálů, které jsou odolné, stálé a zároveň ekologicky šetrné. Prohlédnout si můžete například standardy provedení bytů a budovy.

Podzemní parkování a zelená střecha

Každý nový dům, který je navržený architekty, by měl být něčím ojedinělý. Měl by nabídnout něco navíc, co běžné domy nemají. V případě projektu Nové Hlinky je to jednoznačně zelená střecha, která jednak skvěle zapadá do přírody Žlutého kopce, ale také nabízí dokonalé místo pro odpočinek, a to zejména bytům, které mají na zelené střeše svou vlastní terasu.

Další nepostradatelnou součástí je podzemní parkoviště. Nejen, že počítá s dostatkem parkovacích míst, ale kromě toho nabídne i možnost dobíjení elektromobilů. Garáže jsou samozřejmě zcela bezpečné a nepovolané osoby se dovnitř jen tak nedostanou. Už nebudete muset hledat místo k parkování a zbytečně ztrácet čas.

Byty, ze kterých si vybere každý

Vybírat si můžete byty různé dispozice. Nové Hlinky vám nabízejí jak byty 1+kk, tak samozřejmě 2+kk, 3+kknejvětší 4+kk. Většina bytů má také vlastní balkón, lodžii, a soukromou předzahrádku. Prémiové byty mají dokonce prostornou střešní terasu. Nenechte si ujít příležitost a kontaktujte nás ještě dnes. Rádi vám na vše odpovíme a přiblížíme vám detaily tohoto unikátního projektu. Sjednejte si s námi schůzku.