Odhad tržní ceny nemovitosti zdarma

Odhad tržní ceny nemovitosti
Zvažujete prodej bytu nebo rodinného domu a rádi byste znali reálnou tržní hodnotu své nemovitosti? Řekneme Vám, za kolik dnes můžete prodat svůj byt, dům či pozemek a zdarma pro Vás zpracujeme odhad tržní ceny Vaší nemovitosti. Správně nastavená cena je prvním krokem k rychlému a výhodnému prodeji. 

 

Správná cena je klíčová pro výhodný prodej
Předpokladem pro rychlý a výhodný prodej je bezesporu správně nastavená cena. Je tedy důležité cenu nemovitosti nepodhodnotit, ale ani nepřecenit. Podhodnocení nemovitosti vede sice k jejímu rychlému, ale prodělečnému prodeji. Nízká cena vás může připravit o desítky tisíc a vy z takového prodeje dostanete méně peněz, než byste reálně mohli. Příliš vysoká cena odradí zájemce a její postupné snižování může nemovitosti v konečném důsledku uškodit.

 

Řekneme Vám, za kolik dnes můžete prodat
Chcete znát aktuální tržní cenu svého bytu nebo rodinného domu? Neváhejte se obrátit na naše specialisty na nábor nemovitostí k bydlení a rekreaci. Znají skutečné ceny nemovitostí na brněnské realitním trhu a díky tomu stanoví tržní cenu Vaší nemovitosti mnohem přesněji. Pro zpracování odhadu ceny používají odborné výpočtové metody a srovnání s již prodanými byty a rodinnými domy. Vedle těchto specifických postupů vždy přihlížejí k aktuálnímu stavu nabídky a poptávky a využívají své bohaté zkušenosti a znalosti místního realitního trhu. Díky tomu stanoví nejvyšší možnou, ale stále reálnou, prodejní cenu vaší nemovitosti. Ušetří vám tak čas a vy z prodeje utržíte více peněz, než kdybyste to dělali sami.

 

Odhad ceny nemovitosti zdarma 
Nechte si zdarma stanovit cenu svého bytu, rodinného domu, rekreačního objektu nebo pozemku od specialisty na nábor nemovitostí k bydlení a rekreaci a prodejte svoji nemovitosti co nejvýhodněji.

Zpracujeme pro vás odhad tržní ceny nemovitosti zdarma. Kontaktujte nás na 800 800 099.

Michal Chemišinec, makléř Real Spektrum
Michal Chemišinec
specialista na nábor bytů v Brně

tel. +420 724 405 303
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: michal.chemisinec@realspektrum.cz


Získejte i Vy z prodeje svého bytu nejvyšší možnou cenu. Poradím Vám, jak toho můžete dosáhnout. Pro bezplatné a nezávazné konzultace vč. poradenství se na mě neváhejte obrátit. 
 

Petr Broža, obchodní ředitel rezidenčního oddělení Real Spektrum
Petr Broža
obchodní ředitel rezidenčního oddělení

tel. +420 724 110 161
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: petr.broza@realspektrum.cz


V realitní společnosti REAL SPEKTRUM, a.s. pracuji od roku 2003. Věřím, že především majitelé rodinných domů a rekreačních objektů ocení mé zkušenosti s tržním oceňováním nemovitostí. Při své práci vycházím z dlouholetých znalostí místního trhu, a proto Vám mohu poskytnout služby šité na míru.

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.