Privát. Levný a komfortní způsob studentského bydlení

Celá řada studentů si v posledních letech uvědomuje, že bydlení v pronajatém bytě je pro ně o poznání výhodnější, než na vysokoškolské koleji. Hned z několika důvodů. Na privátu mají mnohem více soukromí a žijí v nesrovnatelně vyšším komfortu. To vše přitom za nižší cenu, než v případě koleje – pokud se domluví více studentů najednou, platí v pronajatém bytě skutečně méně.

Z výše nastíněných důvodů se během každého léta opakuje tatáž situace – zvyšuje se tržní poptávka po bytech k pronájmu. Studenti si totiž hledají bydlení na nadcházející akademický rok, což zároveň představuje příležitost pro každého, kdo hodlá svůj byt pronajmout. K uspokojení obou stran je ale obvykle potřeba ještě třetí strany, která k realizaci jednotlivých transakcí dopomůže. Spolehlivé realitní kanceláře.

Realitní společnost REAL SPEKTRUM a.s. od roku 1991 efektivně pomáhá lidem na obou dvou stranách. Studentům hledajícím bydlení nabízí k dispozici svou širokou databázi bytů k pronájmu. Za pomocí inteligentního vyhledávacího systému si studenti snadno najdou byt v požadované výměře i lokalitě s přímým kontaktem na našeho makléře. Samozřejmostí je poradenský, obchodní a právní servis.

Realitní kancelář REAL SPEKTRUM pomáhá také investorům. Máte-li k dispozici byt, který hodláte pronajmout studentům, můžete jej nabídnout prostřednictvím naší realitní kanceláře. Zajistíme propagaci vašeho bytu, postaráme se o veškeré obchodní záležitosti a připravíme potřebné dokumenty. A to vše je pro majitele bytů zcela zdarma. Pronajmout byt je s námi tak jednoduché. Udělejte to dříve, než bude pozdě.


Pronajímáte byt nebo dům? Víme, jak najít spolehlivé nájemníky! Nepřicházejte už o měsíční rentu a přenechte veškeré starosti s pronájmem profesionálům. Zajistíme pro Vás kompletní realitní služby vč. právního servisu a to zcela ZDARMA.