Prodejte svoji nemovitost prostřednictvím naší realitní kanceláře!

Potřeba okamžitých finančních prostředků občas nutí majitele k prodeji či pronájmu jejich nemovitostí. Majitelé se však v takových případech často setkávají s řadou otázek, na které nedokáží odpovědět. Kde nemovitost propagovat? Jak odhadnout správnou prodejní cenu? Komu nemovitost prodat? Jak zajistit veškerý právní servis?

Odpovědi na všechny nastíněné otázky přináší realitní společnost REAL SPEKTRUM v Brně. Díky letitým zkušenostem na trhu realit je připravena podat pomocnou ruku všem, kdo potřebují výhodně a rychle prodat svoji nemovitost. Náš profesionální přístup a odborné znalosti jsou zárukou toho, že svou nemovitost prodáte za podmínek, které byste jako fyzická osoba nikdy nemohli vyjednat. Ptáte se, čím jsme tak výjimeční?

Tak například tím, že vaši nemovitost nabízíme jen solventním a prověřeným kupcům, takže máte záruku, že za ni dostanete včas a v plné výši zaplaceno. Ve spolupráci s významnými realitními portály i realitními tiskovinami se navíc postaráme o maximální propagaci vaší nemovitosti. A tím to zdaleka nekončí.

Také Vám zajistíme kompletní právní a finanční servis, takže vy se nemusíte vůbec o nic starat a jediné nad čím si budete lámat hlavu je, jak použijete utržené peníze.
Naši profesionální makléři mají letité zkušenosti s prodejem nemovitostí a postarají se o bezpečný průběh celého realitního obchodu.


Zúročte 27 let našich zkušeností na trhu realit a svěřte se do rukou realitní kanceláře, se kterou prodej vaší nemovitosti proběhne rychle a hladce. Díky síti poboček po celé České jsme připraveni pomoci úplně každému.

A navíc – pro majitelé nemovitostí k bydlení jsme rozšířili služby, které poskytujeme ZDARMA! 
Neplaťte zbytečné poplatky u jiných realitních kanceláří a přijďte k nám!

  • tržní ocenění
  • příprava smluv
  • úschova kupní ceny u advokáta
  • ověření podpisů
  • vklad do katastru nemovitostí
  • zajištění znaleckého posudku nebo směrné hodnoty
  • vyhotovení Průkazu energetické náročnosti budovy

U nás nic z toho NEPLATÍTE!