Prodejte výhodně svoji nemovitost

Na světě existují věci, ve kterých byste se neměli unáhlit, dělat kompromisy nebo spoléhat na polovičatá a neúplná řešení. Prodej vlastní nemovitosti mezi ně bezesporu patří. Pokud se rozhodnete prodat byt nebo dům a chcete přitom ušetřit svůj čas i peníze, tak se na nás neváhejte obrátit. Jsme tradiční brněnská realitní kancelář, která již roku 1991 pomáhá svým klientům bydlet a podnikat. Rádi pomůžeme také vám.

Jsme připraveni Vám bezplatně poskytnout profesionální realitní služby v celém jejich rozsahu a postarat se, aby celý realitní obchod proběhl bezstarostně. Naši zkušení makléři, kteří se specializují na nábor bytů a rodinných domů, Vám zdarma poskytnout konzultace při prodeji nebo poradí se stanovením správné prodejní ceny. V neposlední řadě od nich také můžete očekávat osobní a přátelský přístup ke každému z Vás. Přesvědčte se o tom i Vy.

Michal Chemišinec je specialista na nábor bytů v Brně a okolí.

Michal Chemišinec
specialista na nábor bytů a RD
tel: +420 724 405 303
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: michal.chemisinec@realspektrum.cz


Jsme připravený Vám vysvětlit celý postup prodeje. Součástí našich služeb je příprava veškerých smluv a to ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Muzikář & Partner. Pro bezplatné konzultace a poradenství se na mě neváhejte obrátit.

 

 

 
Petr Broža

specialista na nábor RD, chat a chalup
tel: +420 724 110 161
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: petr.broza@realspektrum.cz


Majitelům rodinných domů, rekreačních objektů a pozemků pomáhám s prodejem již od roku 2003. Vím, jak je důležité, aby celý realitní obchod proběhl bezpečně. Věřím, že oceníte mé zkušenosti s tržním posuzováním cen nemovitostí.